Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az összes párom elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes párom elhagyott mert ő már nem szerelmes mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 F vagyok. Volt több hosszabb kapcsolatom hullámzóbb kiegyensúlyozottabb is.. én engem nagyon nem bánt ez a szerelem érzés, voltam már csalódtam is. Jobban tudom értékelni ami van vagy lehetne. De egyszerűen kiszerelmesednek belőlem ami valljuk be elég nevetséges 2-3 év után. Volt olyan lány akivel szakitás után évekig összejártunk és szerettük egymást de ő nem szerelmes. ( végül rácseszett ő is a nagy szerelem kereséssel.)aztán nekem lett másik partnerem. kicsit lelkileg fárasztó, hogy 12 év alatt senkivel nem komolyodott be úgy mondd. Tudom hogy vannak szakítások de nálam az valahol a megcsalásnál kezdődik vagy ha nagyon nem működik valami es nem lehet megoldani. Olvastam a kötődésekről és mintáikról stb.

Tudok határozott talpraesett kezdeményező “rosszfiú” is lenni de oda adó kedves önzetlen jófiu is. Vannak hibáim tudok róla én is tudok érzelmileg gyenge lenni és elbizonytalanodni magamba ha a partnerem úgy viselkedik. Külsőleg is felszedtem pár kilót , de nem hiszem hogy a külsőm miatt múlik el 🤷‍♂️ most van a partnereim ennyire gyogyósok vagy én már nem tudom. Viszont lassan én is odajutok hogy minek bárkivel időt energiát pazarolni ha úgy is szakítás a vége. Én ragaszkodó vagyok és nagyon tudok kötődni. Nem tudnék senkivel se szakítani akivel jó csak mert nem vagyok “szerelmes” vagy épp nem érzem magam úgy.



2023. ápr. 27. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó bonyolult kérdés. Mármint a miértet megtalálni. Adtak bármilyen visszajelzést, hogy miért szerettek ki belőled, mi nem tetszett, vagy mi volt az ok? Lehet, hogy csak ezt fogod ki. Hány évesek voltak a lányok? Fiatalon az ember hajlamos inkább az érzelmeire hallgatni, mert azt hiszi, temérdek ideje van még.
2023. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehetséges, hogy olyanokkal voltál, akik azt hitték, találnak jobbat nálad, ha már felszállt a "rózsaszín köd". Ahogyan múlik az idő, egyre több lány van, aki meg szeretne állapodni. A 25 fölöttieknél már ez sokkal jellemzőbb, úgyhogy ne add fel.
2023. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell az összes, az biztos nem hagy el egyszerre:)
2023. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrét ok nem volt soha. Vagy ha volt is olyan amin tudtam volna változtatni sőt szívesen is teszem. Volt aki mellett elkenyelmesedtem es feljott egy 20 kiló, sot volt hogy 30 is és ő ezt csak evekkel később jelezte hogy zavarja, el is kezdtem edzeni meg a kapcsolat alatt is nyílván lejebb adtam a kilókból ( kb 10 volt rajtam pluszba a kezdés és záras között) volt akinek túl ragaszkodó voltam / sok. De ezek mind mind utolag derültek ki. Egyebkent meg barmit meglehet velem beszelni es elmondani ezert se ertem. Neha az okokat ugy mondd ürügynek látom csak. Meg nem is a szeretet múlik el hanem a szerelem plusz érzés. Vonzódás szeretet kötődés nagyon megmaradt sok esetben. En is elvagyok emiatt veszve. Ha kicsit nem erdeklődőbb vagyok önzőbb az a baj ha odaadóbb az, ha sovány az ha kövér az, ha megértő akkor az papucs ha nem megértő akkor elnyomó.. paff..
2023. ápr. 27. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár azt hiszem ez egzakt kérdés. Alapvetően bármit megtennék a páromért értelmes kereteken belül.
2023. ápr. 27. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kapcsolathoz az is kell, hogy meglegyen valakiben egy olyan belső késztetés, döntés, hogy akkor én most már családalapításra vágyom, meg letelepedni, kertesházat venni, etc. És igen, a szerelem általában elmúlik, legalábbis az a szintje biztosan csökken, mint ami az első időszakban van. Ha valaki még fiatal, akkor erre vágyik, nem akar lehorgonyozni, mert azt gondolja a másik majd jobb lesz. SZóval kitartás, lehet, hogy csak túl fiatal vagy még, még nem találnak meg azok a nők, akik majd meg is akarnak tartani.
2023. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.. én már késésbe érzem magam.
2023. ápr. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!