Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar lányok/nők? Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok/nők? Összejönnétek és legfőképpen szülnétek gyereket egy külföldi férfinak?

Figyelt kérdés
És miért?

2023. ápr. 30. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen,engem vonzanak a külföldi férfiak. Teljesen más mentalitás és felfogás,jobban is néznek ki-igémyesebbek,sportosabbak.
2023. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha beszélünk közös nyelvet (pl. angol), megértjük egymás és jók vagyunk együtt, illetve szeretjük is egymást, akkor simán. Mindegy milyen származású. :)
2023. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyugati férfival össze, de a külföldi csávóknak is megvan az előnye és hátránya. Előny, hogy kulturálisan talán jobban tiszteli a nőket, mert nyugaton előrébb tart a nők emancipációja, a feminizmus. Párkapcsolatban egy ilyen férfi jó eséllyel jobban funkcionál, mint egy maradibb magyar férfi. Aztán ott van az is, hogy valószínűleg jobb anyagi körülmények közt él, meg tud állni egyedül is a saját lábán. Hátrány, hogy mégiscsak egy másik országban nőtt fel, más nyelvet beszél, elsőre idegenek lehetnek számomra a szokásai. Tehát egy magyar férfival valószínűleg hamarabb megértjük egymást szavak nélkül is.
2023. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen. A külföldieknek általánosságban egészségesebb kicsit a háttere, a magyarok között rengeteg a traumatizált.
2023. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A külföldi (férfi) az egy NAGYON tág fogalom, kérdező.
2023. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak mag6ar férfi jöhet szóba. Gyereket meg senki nenkinek nem szülnék mert nem akarok.
2023. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

A hármas nagyon jókat írt. Teljesen igaza van.


Nyugati férfival igen

Keleti/arab/ázsiai férfival nem

2023. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem talalkoztam meg olyan nyugatival, akinek barmi mas szokasa lett volna, ami erthetetlen lenne nekem? Tejet ontenek a teaba? Huha.

Gyereket nem akarok, osszejonnek kulfoldivel, ha tud angolul normalisan es nem valami elmaradott, nogyulolo orszagbol valo.

2023. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz külföldi alatt? Nyugati kultúrából érkezővel gond nélkül, a férjem is ilyen. De afrikai, ázsiai és más keleti kultúrából származó férfival nem lenne ideális, annyira más környezetből jön, mást hoz magával.
2023. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert gyatra sajnos az angolom, nagy nehezen kiizzadtam egy középfokot, de ennyi. Tudom, ciki a mai világban, de ez van.
2023. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!