Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tegnap kiakasztott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tegnap kiakasztott, azóta nem tudok vele normálisan beszélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A konfliktusokat szeretem élőben megbeszélni, de majd csak pénteken találkozunk. Addig csak smsezni szoktunk. Csúnyán beszélt velem, semmi kedvesség nem volt benne, amikor egy csókot akartam adni neki akkor is elkezdett veszekedni,hogy ne másszak most rá. Az utcán nem fogta meg kezem. Azóta viszont írogat egész nap,de én nem tudok ezek után normálisan válaszolni,mert csak előjönnek bennem a sérelmek. Mit csináljak? Ne válaszoljak a találkáig ?

2017. márc. 29. 23:41
 1/4 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy nem esett jól ahogy viselkedett veled.
2017. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy személyesen szeretnéd ezt vele pénteken megbeszélni, addig nem sms-ezel, mert nem tudnál normálisan válaszolni.

30/f

2017. márc. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rövidéletű egy kapcsolat :D

majd lesz másik nyugodjá le :D

2017. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem direkt ártott. Fejlődnie kell, tanulnia, ahogy neked is. Csak szeresd s segítsétek egymást.
2017. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!