Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A haverom azért tud fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom azért tud fiatalabb nőkkel ismerkedni, mert jóképű és magas? Ennyi kell hozzá? Vagy miért akkor?

Figyelt kérdés
Az egyik velem egykorú gyerekkori haveromnak sokszor 18-huszonpár éves barátnői voltak, oké ez még annyi idősen nem volt nagy szó, de most is 33 éves és 22 éves a párja, vagy 27 évesen lett neki egy 19 éves barátnője is, akivel aztán sok évig együtt voltak. Én és a legtöbb korombeli férfi el sem tudom képzelni, hogy egyáltalán tetsszünk ennyi idős nőknek. Ez a haverom nem gazdag egyáltalán, nem vállalkozó, nincs hatalmas fizuja, stb. Viszont egész jóképű és magas. Meg pár évet letagadhat, sportol. Ennyi kb. a titok? Vagy mit tudnak azok a férfiak, akiknek ez összejön rendszeresen nem gazdagként?

2023. máj. 4. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Istenem

Kérlek, hagyd addig az ismerkedést, amíg szerinted egy NŐNEK (és nem egy ingyen prostinak, aki élvezi, hogy kitartják) kizárólag a pénz és a külső fontos ‼️ Bár szerencsére a normális nők biztosan elkerülnek majd ilyen mentalitással.

2023. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
58%
Pontosan így van
2023. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
1. Miért? Mégis mi azzal a baj ha egy nőnek a pénz és a külső számít ha a kérdéséből egyértelműen az jön le, hogy neki és haverjainak a nő az csak akkor valaki ha tizen vagy huszonegykét éves és a többi csak kompromisszumként jön szóba??
2023. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is volt 28 eves ronda pasim 18 eveskent. Egy evig jartunk. De sose tetszett, csak tul naiv voltam, nem voltam nepszeru a korombeli pasiknal, o meg foglalkozott velem es benne volt az is hogy o volt az elso tapasztalatom es gyerekfehem volt meg megfelelesi kenyszerrel. Csak bebeszeltem hogy tetszik es magamra eroltettem. Mint a pedofilok, azok hasznaljak ki egy fiatal lany naivsagat es elhiszik hogy tenyleg azert csokolozik vele a kiscsaj mert igazibol tetszik neki. Miutan eltelt egy ev es probaltam megfejteni az erzeseim, dobtam es eldontottem soha tobbet nem jovok ossze idosebb pasival, csak max 3 evvel idosebbel. De mig egyutt voltunk, biztos sok pasi emiatt ugyanazt gondolta, mint te. Hogy ez igazi tetszes, es milyen jopasi lehet hogy 18 evest szedett fel. Hat biztos van ilyen, de baromi keves. A tobbsegbol a kislanyok vagy magukra eroltetik az idos pasit, vagy elonyoket remelnek, vagy csak kiprobaljak. Nekem rossz emlek az a pasi,es igy visszagondolva eleg szanalmasnak erzem hogy ilyen kiscsajt akart maganak ilyen idosen. Nem is volt nepszeru az idosebb nok koreben, plzsz tenyleg incel volt, tehat feltekeny, plusz a lany legyen fiatal, szuz, formalhato stb. A sajat lanyomat lebeszelnem mindenkepp az idosebb pasikrol.
2023. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
5. A 18 + éves lányok általában olyannal jönnek össze aki azért tetszik is nekik , vagy szeretik.. ne magadból indulj ki szerintem .
2023. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Plusz szocializáltság is merhetetlen fontos.
2023. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kérdések…kb. mintha azt kérdeznéd, hogy azért van világos, mert süt a Nap? Nyilván minél jobban néz ki valaki, legyen akár nő vagy férfi, annál sikeresebb a másik nemnél. Úgy ér téged ez a felismerés, mintha ma születtél volna🤣
2023. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Én mint 21 éves nő, megmondom őszintén rengeteg 30feletti pasi rettenetesen bejön, pl barátnőm báttya 36éves asztalos, teljesen elolvadok a jelenlétében, sajnos ő túl fiatalnak tart, de akkor is megszerzem :)
2023. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Nekem is bejönnek a magas helyes pasik. Fura.
2023. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó oké, hogy magas, helyes arcú, de az akkor nem zavar (titeket), hogy arcra picit öregebb tőletek így is? Tehát nem is az a huszonéves fiatal puha baba bőre van már? Még ha nyilván nem is ráncos, nem is ősz még bőven.
2023. máj. 4. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!