Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz, a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz, a szerelem? 20/F

Figyelt kérdés
Sosem tudtam mi a helyes döntés, de most nem tudok elengedni valakit. Az utóbbi időben sokkal magabiztosabb lettem, de ha ezzel a lánnyal beszélek meglátszik, hogy izgulok. 2 éve ismerem, szerintem tudja, hogy tetszik nekem, de eddig csak azért kosarazott ki, mert alakult neki valakivel még 1 éve, ezt is barátnője mondta. Most viszont sokszor beszélek vele, meg chatelek is vele. Nem nyomulok, de ha találkozunk és van időnk mindig odamegyek hozzá,mivel egy vonattal járunk. Szerintetekm, lehet még valami? Friendzone kérdéses, mert nem vagyunk jó barátok, csak jót tudunk dumálni és ha van valami akkor én is meg ő is szokott írni, ha segítség kell egyetemen valamibe. Utóbbi időben szokásosnál is viccesebb voltam, konkrétan mintha egy standup-os vált volna belőlem.

2023. máj. 7. 14:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Nyomulj csak nyugodtan! Hívd el találkozni, és aztán ...
2023. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

Próbáld pár napig békén hagyni, majd kiderül, hogy keres-e.

De amúgy nem tudom miért kell 20 évesen ilyen bátortalannak lenni. Ha töketlenkedsz, akkor majd más elhívja randizni.

2023. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hívd el nyugodtan valahová.:)
2023. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hétfőn tudok majd vele beszélni kettesben, mert neki muszáj bent maradnia az egyetemen és gondoltam jó lehetőség, mert egyedül fog várni úgyis.
2023. máj. 7. 15:11
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy gondolt-e már rá, hogy haverságnál több is lehetne köztetek.
2023. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
#4 Sikerült valami?
2023. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem volt túl jó passzab, lebetegedett (megfázott), és emiatt nem is pihente ki magát, de azért kihoztam a legtöbbet, kellemes időtöltés volt szerintem, de inkább baráti mintsem romantikus, végül nem is maradt tesin, szóval csak úgy együtt sétáltunk, vártunk, utaztunk 2 órán át. Témák jók voltak, megkínáltam csokival.
2023. máj. 8. 22:43
 8/30 A kérdező kommentje:
#5 Megkellene, de nem egyszerű felvetni ezt a kérdést.
2023. máj. 8. 22:53
 9/30 anonim ***** válasza:

Megkérdezzem helyetted? xD

Amúgy azzal ugye tisztában vagy, hogy most ugye tök jól elvagytok, de ha felteszed a kérdést és nemet mond, akkor onnantól ez megszűnik, nem lesz többé haverkodás, mert onnantól teherré válsz neki.

Más lenne a helyzet, ha eleve hónapok óta nyomulnál rá azzal a céllal, hogy megfektesd, akkor játszadozhatna tovább veled egy kikosarazás után is, dehát te szerelmes vagy és nem tudsz ellazulni és elengedni egy elutasítás esetén, a szomorú bociszemeidet pedig biztosan nem akarná nap mint nap látni.

2023. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Régebben tettem egyértelműbb lépéseket, szóval szerintem már réges rég óta tudja.
2023. máj. 9. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!