Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha lenne mesterséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha lenne mesterséges méh, akkor belemennétek abba, hogy ha ti nem szeretnétek, nem kell kihordani és felnevelni a gyereket, de az apukának lehet ezáltal jpga és lehetősége?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy lemondhatnátok róla gyerektartás ellenében, ahogy most a férfiak, és a férfiaknak ugyanúgy joguk lenne életben tartani és felnevelni, ahogy most a nőknek. Abortusz helyett viszont a mesterséges méhbe helyeznék át.


Éljétek bele magatokat ebbe a fiktív a helyzetbe, ne azt boncolgassuk, hogy vajon technikailag hogy működne, vagy, hogy lehetséges lesz-e ez a jövőben.


Indokoljátok is a válaszotokat!

Köszönöm. :)


2017. júl. 12. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok nő, de úgy gondolom ez a népesség fogyás visszaszorítására egy jó dolog lenne a nyugati típusú társadalmakban.

30/f

2017. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel csak olyan férfival fekszem le, akivel komoly kapcsolatban vagyok és ugyanúg, gondolkozunk arról az esetről, hogy mit fogunk tenni, ha becsúszna egy baba (fogamzásgatlót szedek, de nyilván az sem 100&, elég egy nagyobb hasmenés, hogy ne szívódjon fel a hatóanyag és már kész is a baj).

A jelenlegi párommal is első szex előtt tisztáztuk ezt a kérdést és megegyeztünk a teendőkben nem várt terhesség esetén. Ha nem tudtunk volna megegyezni, nem feküdtem volna le vele és nem lennék a barátnője. Tehát esetemben szóban sem jön ilyen dolog opcióként, mert előre tisztázom az ilyen lehetőségeket.

(Most jönni fog a leszavazás, mert nő vagyok, csak tudnám, az miért gond, ha felelősségteljesen gondolkozom. Ja, tudom, mert nő vagyok :D)

2017. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Ez elképesztően önző dolog. Még csak meg sem adnám így a gyereknek az esélyt, hogy rendes, összetartó családban nőjön fel, és nem lenne előtte anyakép.


Ha valaki gyereket akar, akkor olyannal álljon össze, aki szintén akar gyereket. Én pl. szeretnék majd gyereket, de eszem ágában sem lenne felcsináltatni magamat egy olyannal, aki nem akarja őt, és nem áll majd mindig mellette, mint egy igazi szülő.


Apa nélkül nőttem fel, és én nem akarom, hogy a gyerekem bármelyik szülőt is hiányolja. Anyáék viszont terveztek akkor, később mentek szét, ezért nem hibáztatom anyát, mert nem látta előre, hogy ez lesz. Amikor viszont tudod, hogy úgyis egyedül kell felnevelned egy gyereket, ha megfogan, akkor inkább tegyél róla, hogy NE foganjon meg!


21/L

2017. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De az rendben van, ha jelenleg a nő úgy dönt, hogy megszüli, akkor is, ha az apa nem akarja? Akkor apakép nem lesz előtte, és szintén csonka családban nő fel.
2017. júl. 12. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

#4 A 3. vagyok. Szerintem az sincs rendben, bár inkább a megelőzést támogatom, mint az abortuszt. Tudom, hogy a fogamzásgátló sem egy életbiztosítás, de nagyon ritkán esik úgy valaki teherbe, hogy rendesen szedte. Ha kapsz másik gyógyszert betegségre, akkor mindenképp rá kell kérdezni, hogy nem üti-e ki esetleg a fogamzásgátlót. Ha hányás, hasmenés van, és nem szívódik fel a gyógyszer, akkor érdemes a következő levél megkezdésééig kiegészítő védekezést alkalmazni.


Tudom, hogy a 'te tested, te döntésed', de a gyerek már egy különálló valaki lesz, és fölötte nem kellene önkényesen rendelkezni.

2017. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben azért tartanék jónak egy ilyet, mert pl. én nagyon szeretnék még egy gyereket, de mivel az első terhességem és szülésem, valamint az azutáni 1-2 hónap konkrétan felért egy rémálommal, nem merek belevágni még egybe. A férjem nagyon ki van akadva, mert mindig 2 gyereket akartunk, de képtelen vagyok rászánni magam...ilyen esetben pl. jól jönne, ha azt mondhatnánk: hord ki te :D
2017. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5. Az életek megmentéséhez hogyan jön Hitler ?

30/f

2017. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem. Nem szívesen élnék úgy, hogy valahol a világban ott egy gyerekem, akit nem is ismerek.

Van elég szülőtlen gyerek, nem fogok még egyet a világra dobni.


Viszont ha át lehetne ruházni, hogy a férfiak hordják ki helyettünk, hetek kérdése lenne és a fogamzásgátlás ingyenes lenne :D

2017. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék gyereket, nagyon nem, el is köttettem magam tavaly Pozsonyban (mert csak 28 vagyok), ami szerintem az életem legjobb döntése volt, de ha mégis lenne vhol a világban egy gyerekem, nagyon nem hagyna nyugodni a dolog. Az biztos, hogy azt, aki nevelné, árgus szemekkel figyelném és terrorban tartanám, hogy annak a gyereknek minden szeretetet és földi jót megadjon. Elvégre mégis csak az én vérem:D
2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Dolgoznak ilyesmi "mesterséges méhen", azzal a szöveggel volt a videó, hogy elhelyezhető a lakásban az inkubátor, normálisan fejlődik benne a gyerek, a pár meg közben élheti normálisan az életét.

Persze a sok ősember ott hisztizett a videó alatt, hogy a tudomány túl messzire megy. Én simán vennék egy ilyen szerkezetet, akkor is, ha simán csak gyereket szeretnénk vállalni.

Viszont, csak azért nem mennék bele, hogy "megszülessen" a gyerek, mert ha nem akarok gyereket, az egyenlő azzal, hogy nem akarok egy utódot sem a világban akiről semmit nem tudok, aki aztán egy nap beállítana és számon kérne, hogy miért nem kellett nekem.

2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!