Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más párja is (férfi) ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is (férfi) ilyen cuki nyuszi, mikor kettesben vagytok?

Figyelt kérdés

Az én barátom egy nagyon objektív, komoly, határozott, éleseszű, férfias karakter, velem azonban néha borzasztó édi üzemmódba is tud kapcsolni, amit csak én tudok vele kapcsolatban. Kívülállók számára biztos vagyok benne, hogy el nem tudnák képzelni róla. Van egyfajta nyuszi-nyelvezetünk is, amit csak egymás között használunk, de néha már dedó szinten 😂


Akinek szintén külsőre kemény karakterű barátja van, azzal kettesben ugyanúgy elő tud jönni egy cuki-muki énje is? Számomra szórakoztató ez a kontraszt és nagyon szeretem, mert azt jelenti, hogy előttem megnyílik érzelmileg is.


Másnak is a komoly párja az otthon falai között nyuszika is tud lenni? Lehet, hülye kérdés, de mivel nem látok bele mások magánéletébe, így nem tudom, kinél hogy megy :-)



32N

39F


2023. máj. 15. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is van hasonló ha nem is pont igy...de igen azt az énjét csak én látom 😀
2023. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😀😀😀
2023. máj. 15. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hanyadik ilyen nyuszika pasid van? Eddig mindegyikről ezt mondtad:DD
2023. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mire gondolsz pontosan azalatt, hogy "cuki nyuszi"? A férjem határozott ember, mint vezető pozícióban dolgozó. Nyilván a munkájában nem lehet "cuki nyuszi", ha éppen szerződést köt egy másik céggel vagy irányítja az éppen futó céges projekteket. De amikor itthon van, akkor ugyanúgy panaszkodik, mint mindenki, vagy ha valami bántja őt. Ha nem érzi magát jól hozzám bújik és szereti, ha szeretgetik. Ettől ő még nem "cuki nyuszi", csak egy ember, akinek vannak érzései. De nem gügyögünk egymásnak, ha erre gondolsz.
2023. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Párom is ferfias, erős kisugárzása van. Velem mindig gyengéd és figyelmes.
2023. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as



foggggalmam sincs kiről beszélsz.

Ez az első kategória kérdésem.

Keversz valakivel.

2023. máj. 15. 10:44
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es


én valóban kicsit “gügyögésre” gondoltam ( nem szó szerint).


Az a klasszikus “ ő is tud figyelmes, gyengéd lenni” az szerintem a párok kb 98 százalékánál van, nálunk is.

2023. máj. 15. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok, a férjem 45. Nem nevezném cuki-nyuszinak - inkább maci.

Nincs nyuszi-nyelvezet, csak 17 évnyi együttlét után van, hogy félszavak elegendőek ahhoz, hogy megértsük egymást. Van, hogy beszélgetés közben elég ránéznem és már röhögök, mert tudom, hogy van valami poén amit adott helyzetben elsüt vagy el fog sütni.

Bizonyos tekintetben semmi különleges nincs abban ahogy vagytok a pasiddal, egyszerűen csak tökéletesen összecsiszolódtatok. Ami különös, az az, hogy a mai világban ritka, hogy valakinek van türelme egy kapcsolatban eljutni idáig. Sok ismerősöm az első apró vita után szakít, van aki már akkor kiábrándul a pasiból amikor kiderül, hogy nem 100%-osan azonosak az érdeklődési köreik (bocs, ha ez kissé magyartalanul hangzott). Van aki akkor dobja a másikat (férfi-női ismerősök közt egyaránt volt rá példa) amikor kiderült, hogy nem tudja irányítani a másikat. Miért kell?

Ami egyébként nekem más, mint a Te eseted, az az, hogy az én férjem mások előtt sem minden esetben komoly. Mások előtt sem rejtegeti a jó humorát.

2023. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as:


mi 7 éve vagyunk együtt, a fél szóból is érted a másikat dolog az nekünk második találkozásunk után jött is. Mondjuk napi 8-9 órás telefonos beszélgetések után ez el is várható 😀

( igen, másnap hullán kezdtük a napot)


Szerintem azért szakítanak első vita után, mert nem elkötelezettek a másik iránt. Aki mélyen érdekel engem, azt nem adom fel első vita után, hiszen nem is az a fontos, kinek van igaza, hanem az, hogy megértsem, a másik miért gondolja azt, amit. Hogy megértsem az ő nézőpontjàt. Ez pedig energia befektetés. Azt pedig sokan szeretik megspórolni. Úgyhogy szerintem többnyire ezért.


Az irányításra:

Ha nem tudta kedve szerint irányítani a másikat, akkor azért dobta a kiszemeltet, mert neki nem társ kellett, hanem valaki, hogy ne legyen egyedül. Ne unatkozzon, szórakoztassák. Az érdeklődés nem a kiszemelt társ személyének szólt, hanem egy eszköz volt ( lett volna) a mindennapok szürkeségének megtörèsére.


Sajnos, az emberek túlnyomó többsége félelemből, megfelelési kényszerből, valamint függőségből van párkapcsolatban. Félnek az egyedülléttől, életképtelenek egyedül, unatkoznának, mit szól a társadalom, a haverok, a szomszéd. Továbbá a társfüggőség is egy komoly százalékot tesz ki. De ez egy komplexebb téma.



Gyerekként a szüleidtől függsz, az ő hangulatuknak, egyéb elvárásaiknak, berögződéseiknek, stb vagy kitéve. Majd párkapcsolatba kezdesz, ami egy újabb függőség, hiszen most már az ő hangulatától, érzelmi állapotától (is) függsz, hiába szép és jó minden, ugyanis hat rád is. Ez pedig hatással van a te életminőségedre. Is. A szerencsés helyzet az, amikor olyan párt találsz, akivel nem azért vagy, mert “ jól elvagyunk”, hanem egészen pontosan meg tudod fogalmazni, mit tesz hozzá a te életedhez, ami neked jó és kölcsönösen építitek egymást. Ti is függni fogtok egymástól, félreértés ne essék, de nem mindegy, hogy ez egy közös, fejlődéssel teli utazás, ami ezzel (is) jár, vagy pusztán beáldozom magam és a boldogságom, kiegyensúlyozottságom egy üres, értelmetlen függősègért. Ők az áldozat típusok, a kapcsolatfüggők.

2023. máj. 15. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Az életben elrejti a gyengeségét , neked meg megmutatja.. A 7 év az elég szép idő manapság .
2023. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!