Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érinti meg/fogja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érinti meg/fogja meg a kezedet az a férfi aki vágyik rád és szerelmes és az hogyan aki csak kalandot keres?Ha a férfi addig tart szemkontaktust míg az utcán a házak el nem takarják a két felet a férfi mit érezhet?Férfiak véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Pl.ha egy házas férfi úgy vesz el dolgot a kezedből,hogy az ujjaidat végig fedi a keze,viszont nem cirógatva ér hozzá,de nem is erőteljesen,markolóan.


A szemkontaktusnál mi lehet a szándéka(komoly,nem komol, stb.)?


Ha nem házas pl bátrabb-e mint egy házas,de valóban rossz házasságban élő férfi?


2023. máj. 17. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, engedd el a házas pasit, és ne akarj mögé magyarázni dolgokat. Ha egy férfi akar, azt tudni fogod.
2023. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

A témában csak a saját kíserleteimet tudom megosztani.


Szóval ha a nő szemébe nézek és még a kezet is elkezdem simogatni, ez a nőknek sok. Túl alfa. És el fogja húzni a kezét és félre fog nézni. Zavarba jön. Kellemetlen szituban fogja magát érezni.

Kipróbaltam sokszor és elhúzták.


De ha szemkontaktust megszakítva elnézek... hagyom hogy bámuljon engem, majd elkezdek dumálni vmiről elterelem a figyelmét a tényről hogy megérintem...és így fogom meg a kezet, akkor az oké nekik és termeszetesnek veszik.

Utána a szemébe nézek hogy oké?

És a mosolya azt mondja hogy igen oké.

És akkor fogom a kezét 😂

2023. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy sejtésed , hogy házas a férfi de nem tudod pontosan. Az érintésből és a nézéséből ez nem derül ki és nem vonható le , jósok sem vagyunk..
2023. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Nem mögé magyarazásról kérdeztem.
2023. máj. 17. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező te most komolyan ennyire hülye vagy?

Hány éves vagy, 8?

2023. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
'#3 itt nem az volt a kérdés hogy honnan szűrhető le hogy házas,vagy az érintéséből megmondható-e
2023. máj. 17. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg: a házas férfi nem fog elválni miattad, neki csak szeretőnek fogsz kelleni. Hogy el bírja viselni a feleségét, ebben fogsz neki lelkileg segíteni.

Normális nő saját érdekében sem megy bele egy ilyen felállásba.

És nincs "válófélben levő" meg "már csak egymás mellett élünk" és egyéb kamuduma. Aki el akar válni, az elválik.

2023. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd békén a házas férfit !!! Nem fogja a családját elhagyni és nem szerelmes csak beléd akar élvezni párszor!
2023. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki kíván,az finoman,hosszan fogja meg a kezedet,éppen annyira,hogy ne legyen kínos,de jól essen.Pár röpke pillanatig olyan mélyen,fürkészően csillogó szemmel néz rád,hogy az ész megáll,bugyi lecsúszik.


Viszont ettől még a gyűrű ténye illúzióromboló.Számomra legalábbis...

2023. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Ezt nem házas szingl8 férfiak ia csinálják..
2023. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!