Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy nő ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy nő ismerősöm azt feltételezi rólam, hogy szerelmes vagyok belé? Én is nő vagyok, napi szinten találkozunk, a szemkontaktust is kerülöm.

Figyelt kérdés
A baj, hogy ezt már több mint egy éve feltételezi, nem mondtam semmit neki, kerülöm stb. (Mostanában azt vettem észre, hogy még terjeszti is rólam, a közös ismerőseink között.)

2019. aug. 30. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy feljelented becsületsértésért.
2019. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá azzal hogy jó lenne ha nem szégyenítene téged azzal hogy ezt feltételezi, és terjeszti. Majd pont ő kellene neked...
2019. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Nem tudsz mit tenni. Az emberek úgy is azt mondanak amit akarnak. Tojd le.
2019. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is ráírnék, hogy ne haragudjon, de hetero vagy, de még ha nem így lenne, akkor sem lenne az eseted, úgyhogy legyen kedves abbahagyni az alaptalan aggódást, és pletyka terjesztést. Különben azt kell feltételezned, hogy valójában ő van belédzúgva. A továbbiakban pedig, ha valakinek ezt mondja, megmutatnám az illetőnek az üzenetet. És megjegyezném, hogy szomorú ez a reménytelen rajongás az ő részéről.
2019. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus nőkön kiigazodni? Tegnap kettőbe botlottam kedvenc szórakozóhelyemen : Regina - Obernbayern - Balero. Mindkettő flörtölt táncolt velem. Az egyikkhez odajött a barátja és előttem smároltak. Nő volt a barátja. Sok női párt látni a tengerparti promenádon kézen fogva sétálni. Jóval többet mint nőt-férfit. Ami nnem azt jelenti, hogy több aleszbikus pár, mint a heteroszexuális, de ők hajlamosabbak a kéz a kézben parti sétákra.
2019. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a helyedben tuti megkérdezném szemtől szembe, hogy mi az Isten baja van, miért gondol ilyet.
2019. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!