Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek nem kellek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem kellek akkor miért néz engem bárhol találkozunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már nagyon rég ismerek és régen beszélgettünk is de aztán sosem lett így semmi komoly közöttünk én viszont nagyon szerettem volna és ő is csak először én visszautasították nem is tudom miért ..aztán utána rá pár évre még mindig irogatott meg ilyesmi és én ekkor össze akartam vele jonni de aztán mégis azt mondta hogy nem mert neki van barátnője... nem értem miért irogatott akkor nekem? Aztán hagytam is de közben szoktunk találkozni néha bulikban stb és mindig tudjátok azzal a nezessel néz amit minden nő észre vesz szerintem..hiába van vagy volt mindig valakije akkor is folyton engem bámul...na hát én részegen rá írtam a napokban amiért megint volt egy ilyen eset és hát szépen elküldött a francba megint mert hogy neki már komoly kapcsolata van stb...de akkor miért néz állandóan miért ad olyan jeleket ? Nem igazán értené ezt még senki tudom ...vannak barátaim de én nem bízom az emberekben és inkább nem beszélek senkinek sem a mélyebb dolgaimrol mert csalódtam már eleget baratokban is azért is írom ide mert csak ezen kattog az agyam mert tudom hogy régen oda volt értem és látom ahogy rám néz...akkor miért utasít mindig vissza és miért tesz úgy mintha nem kenek neki? Bevallom a visszautasítás is fáj mert igazából sosem voltam visszautasítva sőt nem nagykepusegbol de mások örülnének ha velük lennék vagy visszaírnék...de persze mindig az kell ami sosem lehet a miénk...na de ha nem látnám rajta a jeleket és nem bámulna már sokszor kellemetlenül akkor hagynám az egészet csak ez nem hagy nyugodni így...🙁

2023. máj. 19. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tetszel neki, de nem akar semmit. Sok ilyen van. Én is jártam így, tetszettem a srácnak, de volt barátnője, így nem is erőltettem. Úgy voltam vele, ha én kellenék neki, velem lenne, nem a barátnőjével, de mivel vele volt, így igazából mindegy is volt, hogy tetszem-e neki.
2023. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért néz, mert beléd eresztene egy patront, ha nem lenne csaja, de mivel van, ezért majd máskor. De valószínűleg barátnőnek sosem kellenél neki a felfogásod miatt.
2023. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet...bár évek óta ezt csinálja, ha csak ennyit akarna akkor sztem kibírná hogy ne nézzen rám de ő nem bírja ki sőt...látszik, hogy nem akar rám nézni még véletlenül sem de aztán mégis az lesz a vége 😃 Az meg hogy te egyszerre a felfogasommal jössz...mindegy hagyjuk is😃 Egyebkent meg ki mondta, hogy ő nekem kéne barátnak mostmár?
2023. máj. 19. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Vonzódtok egymáshoz szexuálisan ha kiírtad a kérdést, ez nem vitás. Majd részegen egyszer összeakadtok.
2023. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuu amugy ezt csajként én annyira utálom.

Persze, nyilvan az, hogy bejön valaki nem egyenlő azzal, hogy rögtön pl.: randizni is akarok. De ha nem akarok semmit (akár mert kapcsolatban vagyok, akár másért) én akkor NEM stírölöm a másikat, mert totál félreérthető. És ha neked is tetszik a másik, de te még akarnál is valamit, akkor meg könnyen beleélheted magad és a végén neked lesz rossz.


Velem is sok ilyen volt, hogy nézegetett x srác, megvoltak a pillantások stb. de nem lépett (több ilyen eset is volt). És főleg amikor nagyon fiatal és nagyon tapasztalatlan voltam akkor nem értettem, beleéltem magam, nem lett semmi, csalódás a vége.


Szóval ezzel szerintem nagyon le kéne állnia az embereknek:D

2023. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!