Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem élünk együtt, 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt, 4 éve vagyunk együtt, van okom aggódni hogy csak szexre kellek neki, ha mindig szex az első mikor találkozunk?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem éltek együtt? Hány évesek vagytok?

Milyen sűrűn találkoztok?

Mikor van tervben az összeköltözés?

Szexen kívül milyen programok vannak még?

Mindre őszintén válaszolj, mert amit leírtál, az egy semmi.

2022. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy csak szexről szólnak -e a találkozások, vagy egyszerűen csak ennyire kíván.
2022. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miután megvolt a szex, vannak más programok is?


Ha sokáig nem lát, akkor érthető, hogy ennyire kíván, amikor végre találkoztok.


Ha viszont utána csak fekszetek, nincsenek igazán tartalmas közös programok vagy mély beszélgetések, akkor sajna ő ennyit igényel egy kapcsolattól. Nekem is volt ilyen exem, de vele egy sétát sem lehetett úgy megejteni, hogy ne célozgatott volna folyton, hogy most már menjünk haza hozzám...

2022. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd őt, hiszen csak szexre kellesz neki.
2022. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nincsenek más programok. amíg egxutt vagyunk happy minden, smsezgezunk meg szeretlek de ennyi
2022. júl. 2. 19:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, ha nem válaszoltál semmi másra, akkor nincs is más.

Nem vagy párkapcsolatban. Igen, szexre kellesz neki.

2022. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neki sajnos csak ennyire van igénye.


Egyébként én már rájöttem, hogy egyes emberek, akiknek más nem számít, ezt teljesértékű kapcsolatnak tartják, de látszik, hogy te többre vágynál. Az én exem is meglepődött, hogy ott hagytam, pedig "ő mindent megadott nekem" - mert neki a szex minden volt, és hiába mondtam, nem értette meg, hogy más programokra is vágyom.

2022. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Semmit se jelent e szempontból. Első kapcsolatom ilyen volt. Leírhatatlanul szerelmes voltam belé( még most is). Igazából addig csináltam amíg azt gondoltam neki is teljesen jó. Amikor szóvá tette, hogy neki ez nem teljesen kerek, abbahagytam, és hagytam csak az érzelmeimet áramolni a találkozásokkor.
2022. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm 7 és 8. én is érzem hogy szeret, de nem értettem, hogy akkor miért nem akar csinálni velem semmit..
2022. júl. 3. 08:10
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha 4 év után még nem sikerült elintéznie h összeköltözzetek akkor sanszos
2022. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!