Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ferfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi azt mondja egy nonek, hogy nem bir vele mint novel, akkor a ferfi mire gondol ez alatt?

Figyelt kérdés

Kapcsolat kezdeten.

Es ha emiatt vet veget mindennek az jogos e a novel szemben?


2023. máj. 20. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor örüljön, hogy végett ért a "kapcsolat" inkább, mint írtam.
2023. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te is érzed, hogy bármennyire is szeretnéd, et nem az igazi.
2023. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Én olyanra érteném, hogy nem bírok vele, akinél látom, hogy nagyon akaratos, vagy annyira karakteresen viszi a saját véleményét, hogy egyszerűen nincs kedvem vele hadakozni. Az ilyen nem tiszteli a másikat, nem is érdekli, hanem tank módjára viselkedik, és ha legyőzi a másikat, akkor alázza is. Ez így nulla tisztelet.
2023. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Mire gondolt a költő? Hát a fene tudja! A nő makacs, ez a férfi meg azt szereti, ha valaki azt csinálja, amit mondanak neki. Nekem volt már, hogy mondtak ilyet, de aztán maradtak. Végül nehéz volt tőlük megszabadulni. De ők biztos szerették a kihívásokat. A te pasid meg talán olyan lányt keres, aki imádattal tekint rá, minden szava szent és soha nem röhögi ki, ha valami irtó nagy ökörséget csinál, vagy mond. Csak azt ismételgeti, hogy igen, szerelmem!

És igen, teljesen jogos az, hogy bármelyik fél, amelyik nem szeretné tovább fenntartani a kapcsolatot, megszakítja azt. Az is, hogy tiltja és az is, hogy nem szeretné megbeszélni, magyarázkodni és újabb esélyt adni.

Nem értem mi van az emberekkel! Ez pár nap alatt a sokadik kérdés, aminek a kérdezője kétségbe vonja a szakítás jogosságát! A szakítás minden esetben jogos, ha azt az egyik fél úgy akarja. A kapcsolat az amikor a két ember egybehangzóan azt vallja, hogy a másikkal szeretne lenni, élni, házasodni stb. Ha az egyik már nem akarja, bármi is az ok, jogos és megszűnik a kapcsolat.

2023. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!