Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért azt mondja, amit egy nő hallani akár és nem azt, amit tényleg gondol?

Figyelt kérdés
Ebből lesznek később a viták és félreértések. Nem?

2020. júl. 8. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Saját példám: Én az ismerkedés elején, őszintén és korrektül elmondom, hogy csak alkalmi szexet, vagy esetleg szeretőt keresek. Na erre 100-ból 99 elhajt az anyámba!



Haverom: Gyűrű zsebbe, gyerekülés a csomagtartóba, csajoknak a "Válásom/barátnőm halála óta magányos vagyok..." duma és 2-3 pia, és a gimis lánytól a dögös nagyiig 10-ből 9 megvan.



Igen, a nőknek a hazugság kell!

2020. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Talán mert a nők 99%-a komoly kapcsolatot szeretne és nem dgni. Keresd az 1%-ot.Van olyan is
2020. júl. 8. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert azt hiszi, hogy így ki tudja kerülni a cirkuszt.De téved.Még nagyobb problémákban találja magát később.
2020. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

"Na erre 100-ból 99 elhajt az anyámba!"


És? Akkor keresed az 1%-ot.

2020. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Igen, a nőknek a hazugság kell!"


Nem a hazugság kell te szerencsetlen, hanem olyan pasi, aki nem az illető, csak annak hazudja magát.

2020. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert így elkerüli, a hisztit. Nem kell órákig hallgatnia a semmit stb.
2020. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha én azt hazudom, hogy sztuper vagyok az ágyban, igazi házi tündér és imádom a gyerekeket és a férjemet kiszolgálni és ezért feleségül veszel, akkor ugye az azért van, mert neked a hazugság kell. Ugye?
2020. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

És a nők miért néznek ki úgy, ahogy a pasik látni szeretnék őket? Miért nem járkálnak csak úgy természetesen, smink nélkül, szedetlen szemöldökkel, szőrös lábbal, ősz hajszálakkal, push up melltartó nélkül, mint a férfiak?

A nők a fülük után mennek, a férfiak a szemük után. Ezért alakultak ki a másik nem felszedésére a módszerek.

2020. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanazért, amiért a nők: Elakarnak valamit érni.


És az #1-es teljesen jót írt. A nők is ugyanúgy akarnak szexelni, csak jobban megválogatják, hogy kivel. Ha ezen a rostán elég átcsúszni egy "ja, én is komolyat akarok" szöveggel, akkor szerintem nem csak az egyik félben van a hiba.


És ismerkedésnél bőőőven hazudik mindkét nem. Férfiak pl. szexért, nők meg azért, hogy megfogják a férfit. Hány, de hány csajtól hallottam már, hogy ők mennyi mindent tudnak nyújtani az ágyban, aztán alig csináltak valamit. Vagy előadták, hogy nem hisztiznek és nem féltékenyek, aztán mégis.


Leginkább az a különbség, hogy a nők még saját maguknak is hazudnak.

2020. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

8.-nak + HATALMAS 1


[link]


Ez pont olyan, mint a kamu duma.

2020. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!