Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nős férfi, azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi, azt mondja, hogy 5 hónapja figyelt napi szinten. Leszólított. Nem engedtem, mert házas. Aztán megcsókolt, és szeretné, ha hosszú távon együtt lennénk. Persze nemet mondtam. Miért nem gondol ilyenkor arra hogy mit rúghat fel ezzel?

Figyelt kérdés
Kérdésem. Miért választja a könnyebb útat? Miért nem beszél a feleségével mi a baja? Már nem szereti a feleségét? Ha hosszú távra akart félrelépni,akkor mik lehetnek az okok? Stb. Soha nem értettem miért jobb a könnyebb út...
2019. dec. 21. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Tehát bepróbálkozott, te elutasítottad. De aztán mégis engedtél neki. Nem akartál tőle semmit, aztán mégis megcsókolt. Szeretné, hogy együtt legyetek, amit elutasítasz, de a tendenciából ítélve hamarosan már boldog szeretője leszel.


Szerintem semmi jogod kritizálni, amiért megcsalja a feleségét. Ha annyira elítélnéd és ellenedre lenne a dolog, akkor az első próbálkozás után szóba sem álltál volna vele többet.

2019. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Egy nős férfi hónapokon át követ, majd leszólít, megcsókol és akaratod ellenére rád erőlteti magát, és az alegnagyobb dilemmád, hogy miért nem beszél a feleségével ?
2019. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Te meg itt kelleted magad, mintha nem egy határozott döntésedbe kerülne, hogy soha többé ne beszélj vele.
2019. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Sunshine jól írja....



Ne lepődj meg azon amit most mondok : csak dugni akar veled. Esze ágában sincs az asszonyt elhagyni!


(Ezt csak zárójelben, férfiként, én is úgy gondolom , az a tiszta ha előbb lezárjuk a régit, én is így tettem.)

2019. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem teszel feljelentést? Ha az akaratom ellenére követne valaki, és még meg is csókolna, azonnal hívnám a rendőröket.

Épeszű nő nem a gyakorin kérdezősködik ebben a helyzetben, hanem feljelentést tesz, ha zaklatják.

2019. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan kit érdekel szereti vagy sem? Hibbant mint te, ha így reagálod le a dolgot. Honnan tudod, hogy nős?
2019. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon tiltakozhattál, ha sikerült megcsókolnia.


Dugni kellesz neki, ebben nincs semmi bonyolult.

Sok sikert a szeretők "csodás" életéhez.

Majd ha lelkileg kikészülsz a helyzettől, levonhatod a tanulságot...

2019. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy perces néma csend az újabb ostoba nőért itt, aki nem fogja fel hogy csak meg akarják dugni. A kedvencem ilyenkor az "ő nem olyan pasi, mint a többi". Ja. Azért csókolgat idegen nőket a felesége háta mögött. :)
2019. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"és szeretné, ha hosszú távon együtt lennénk."


Én is tudok sok mindent mondani.

2019. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem is értem min gondolkodsz. Mi lehet kényelmesebb annál, hogy van otthon egy feleséged aki főz, mos, takarít rád, néha még a lábát is szétteszi, mellette pedig dughatod a buta nőket titokban. Veszíthet vele ha kiderül? Mit? A feleségét akit nem szeret? Maximum a kényelmét féltheti. Ha elhagyják se érdekli, majd bepalizza az egyik hülye szeretőjét.
2019. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!