Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalnád e a párodat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád e a párodat ha rajta kívülálló okok miatt nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Tehát adott mondjuk egy több éves párkapcsolat, amelyben szeretitek egymást. Aztán az egyik fél egyszercsak beteg lesz (pl. rákos). A kezelések miatt nem lenne képes szexelni és nem is akarna mert olyan rosszul van. Te kitartanál mellette, mégha évekig tart ez a kezelés (tehát akár évekig nem lenne szex) vagy megcsalnád csak ezért?

2023. máj. 24. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha megoldható problémáról van szó és belathato időn belül változik, akkor nem. Ha magatehetetlen lenne/semmi remény nem lenne a felépülésére, akkor természetesen élete végéig ápolnám, és mellette diszkréten intéznem a szexuális életem. 32/N
2023. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

"Mert te nő vagy."


És megint jön a "mert én csalnék és pöcsöm van, mindenki csalna, akinek pöcse van"?

2023. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is kevés a szex, pedig eléggé új kapcsolat.


A párom nehezen engedi el magát és nem nyitott magával kapcsolatban.


Én eléggé nimfo/szexmániás vagyok, mégsem csalom meg őt senkivel.


Várok, segítek neki. Lelkileg is.

2023. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Világosan tisztáznám vele, hogy ha ez nem átmeneti, számomra a kapcsolat nem lesz teljes és boldog. Kivel mással élhetném ezt meg, ha nem vele?


Normális ember szerintem ezt felfogja és vagy változtat vagy elfogadja, hogy a másik nem tud vele teljes életet élni és elengedi.


27n

2023. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

" "mert én csalnék és pöcsöm van, mindenki csalna, akinek pöcse van"?"


Ti szktátok kiírni, hogy jogosan lépek-e félre, ha csak hetente/kéthetente van szex.

2023. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ki! Bárcsak "ez" lett volna a gond...de ő meghalt🕊.

Én fél évig voltam beteg...éjjel nappal mellettem volt, csak melóba járt be.

2023. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem tettem ilyet de az exfeleségem igen.

Három éve volt egy komoly műtétem nem rákos letem de azért hónapókba telt amire javult az állapotom.

És érdekes modon utána kezdet furcsán viselkedni mint kiderült összejött egy másik pasival.

Igen elismerem emiatt kevés volt a szex és türelmetlenebb is lettem.

Lehet,hogy más problémája is volt velem,de azt sohasem közölte ugy hagyot el 28 évi házaság után.

Tavaly el is váltunk és még ő van megsértödve,hogy elfordultak tőle a gyerekei nem igazán beszélnek vele és nem akarnak találkozni vele.

Az új pasijára sem kiváncsiak soha az életben nem akarják megismerni.

2023. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!