Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés

Nemrég óta vagyunk együtt a párommal. Minden harmonikus köztünk, szeretjük egymást, de az utóbbi időben nem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok-e belé. Az elején nagyon odavoltam érte, mostanában viszont nem érzem azt a lelkesedést mint azelőtt. A külföldi munkája miatt nyárig nem igazán tudunk találkozni, a kapcsolatot persze ettől függetlenül tartjuk, de én néha unalmasnak érzem. Néha az jár a fejemben, hogy nem zavarna ha újra összejönne az exével, vagy más nővel lenne együtt és előfordul hogy én is másokról fantáziálok.

Elmúlhatott ilyen hamar a szerelem?

Tudok tenni valamit, hogy újra azt érezzem mint az elején?



2023. máj. 25. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Windows 10
2023. máj. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Menj el dolgozni. Az majd eltereli a gondolataidat.
2023. máj. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet vmi papucs. Neked kéne tudnod.
2023. máj. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudsz: kommunikáció! Beszéljétek meg, mi működik rosszul a kapcsolatban, hogyan lehetne jobb, ő mit gondol és van e lehetőség változásra!
2023. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el sem jött a szerelem.

A leírásod alapján inkább ez csak egy fellángolás volt.

2023. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez nem szerelem volt csak fellángolás.
2023. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Így tisztességes . Természetesen előtte szakíts vele.
2023. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se, majd elmúlik.
2023. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!