Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találom a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a szerelmet?

Figyelt kérdés

23 leszek, eddig csak egy komolyabb kapcsatom volt, egy évet voltunk együtt. Maximálisan túlvagyok rajta. Azóta voltam mással, szexuálisan meg majdnem kapcsolat is lett belőle de meggondolta magát az illető.

Így hogy azóta a másik ember óta is eltelt sok-sok hónap, azon gondolkodok én miért nem találkozok senkivel? Miért nem lehetek szerelmes?

Biztos hogy akikkel dolgom volt, rég más nőkkel hetyegnek és biztos nem tartanak ott gondolatban, hogy a miérteken gondolkozzanak. Én hónapok után is ugyanott tartok a megbántásom után, nem találkoztam senki komolyabbal aki nem egyéjszakást vagy kavarást akart volna.

Eddig nem panaszkodtam mert utazgattam éltem az életem megtanultam egyedül is boldognak lenni. Sőt, mivel úgy igazán sose szeretett se az exem se a többi , már szokatlan is lenne ha valaki teljes szívéből szeretne megölelni/csókolni.


Tudom nem lehet kergetni ezeket a dolgokat…csak úgy éreztem jól esne kiírni. Megosztani valakivel az életem, a humorom és az élményeim. Igen, lefoglaltam magam éltem az életemet amit csalódásokkor szoktak javasolni de olyan jó lenne ezt valakivel megosztanom, akivel mély és őszinte szerelemre találnék. Utoljára 18 voltam amikor elsőre és utoljára szerelmes voltam. Azóta senkibe. Másoknak hogy megy? Csomót látok aki szakítás után egyből kap valakit. Én kultúrális programokra járok, van azon kívül buli, fesztivál mégse találok senkit…

Nem vagyok csúnya, kövér, nincs baj a külsőmmel, SŐT. Népszerűnek és intelligensnek ír le a környezetem

Lehet félnek tőlem? De tök közvetlen vagyok nagyon mosolygós is. Az tény hogy egyébként intellektusban nagyon kevés hasonló karakterrel találkozok, egy szintig megy az ismerkedés de mélyülve nagyon mást keresek azokkal akikkel épp ismerkedek.


Úgy érzem elmennek felettem a huszas éveim a nagy semmi nélkül (van pár szexuális tapasztalatom + kavarások is de az nem olyan..)



2023. máj. 28. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

23 évesen mit akarsz? Több ilyen kerdes is volt mar hogy ki mikor találta meg élete párját, es a többség 23 eves kora után, sőt sokan 30, 40 fölött. Ne siettesd, ne erőltesd, el fog jönni. Addig meg élvezd az életet a "jelöltekkel".

(Én is 25, 30 es 37 évesen voltam olyannal akit nagyon szerettem, vagyis utolsónál szeretek. Ő lesz a végső is, most várjuk a babánkat)

2023. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerelem...?

Később rájössz, hogy nem is olyan jó az.

Sajnos nincs minden sarkon egy ilyen "szerelem"...eléggé sok dologtól függ, hogy létrejöjjön.

Az egyik legfontosabb, hogy a másik is szerelmet akarjon, és itt jön az első probléma, kevés férfi/nő van már akik szerelmet akarnak. Valahogy kihalt, eltűnt az életből, inkább a külső, az anyagi javak, vagy egész egyszerűen egy laza szexkapcsolat vette át a szerelem szerepét.

Szóval nem lesz könnyű dolgod.

2023. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nemrég megpróbáltam közeledni egy hasonló mentalitású lány felé csak nem kellettem neki.

2 évvel fiatalabb vagyok tőle meg nincs 10/10 es arcom sem

23f

2023. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

2. Dehogy nem vágynak szerelemre, csak nem mindegy kivel.



Anyagiak, külső, másodlagos. Aki szerint a nőknek csak a külső kell, az maga is felszínes és magával is lehet problémája. :/

2023. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert kib*szott ritka megtalálni az igazit. És az igazi alatt nem a romkomos "egyetlen igazi nagy ideális" szerelmet értem, hanem azt, akivel egyáltalán kompatibilis vagy hétköznapi szinten.

Jó hír: még csak 23 éves vagy.

2023. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszel azért amit szeretnél akkor idővel sikerülni fog, csak nem szabad azt feladni.

Folytasd ugyan úgy az életed, mozdulj ki,légy nyitott továbbra is, ha tetszik valaki nyiss felé te.

Légy biztos magadban és írj rám.

2023. máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon nehéz tényleg jó partnert találni. Akik kapcsolatból kapcsolatba mennek, azoknak sem tökéletes szerelmi kapcsolatuk van. Leginkább megalkusznak az emberek, a házasparok is, mert eljárt az idő, muszáj házasodni. Igazán ritka az olyan kapcsolat ami egészséges, boldog szerelmen alapul.
2023. jún. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7. Ez így igaz. 👍
2023. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd rád fog találni! Addig is járjál el szórakozni !,
2023. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!