Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen velem a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a pasi? Bizonytalan? Ő se tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom 25 éves. 3 éve barátok vagyunk. (Én 22 éves vagyok). Mindig is többet akartam tőle (párkapcsolatot).


Viszont 2 év után lefeküdtünk nem egyszer majd multkoraban azt hittem megint az lesz a vége de nem. Kérdeztem tőle hogy miért de azt hajtotta hogy baratok vagyunk.


De akkor miért fekudtunk le?

Sőt akarmikor megkerdezem hogy mi van közöttünk mindig kiakad és alig jon ki a szajan egy normalis szó..mindig csak az hogy miért jovok iyen hulye kerdessel.


Amúgy nagyon kedves, segitokesz, figyelmes, mindig kivancsi a testemre..és egyszeruen nem értem hogy neha miert ilyen? Vagy miért nem alakul ki több?

Vélemény?



2023. jún. 5. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Kihasznál, amikor kanos tudja hogy bármikor befekszel alá, és zavarja ,hogy te ezt nem fogod el épp ésszel, hogy csak testileg kíván, de szerelmet sosem tudna érezni irántad.

Ez esik le az egészből amit írtál. 25n

2023. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg voltal neki nem tetszett vagy nem akar mar :(
2023. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert épp kanos volt és nem volt más.
2023. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Éretlen a srác.
2023. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos itt kb a lényeget egy az egyben leírta az első válaszoló. Nem akar veled lenni, de szexre jó vagy számára.
2023. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Hogy lehet valaki ennyire naiv, mint te? Ez egy kamukérdés, ugye? Nem létezik ennyire bárgyú személy, mint a kérdező?


Amúgy ha igaz a dolog, akkor nem vagy több, mint egy interaktív művagina a számára, semmi több.

2023. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Már még lefeküdni se mer veled, mert nem tartod magad a barátság extrákkal szabályokhoz. Ennyi.


Ha többet akarsz tőle, akkor miért "barátkozol" vele?

Lehet még egyszer-kétszer beléd teszi, de több mint szex köztetek nem lesz soha!

Elég az neked?

2023. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!