Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két borderline személy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két borderline személy kapcsolatban, mindenképp katasztrófális vége lenne?

Figyelt kérdés
Nekem borderline személyiségzavarom van, és mostanában beszélgetek egy férfival, aki bevallotta, hogy szintén ezzel küzd. Pro: jár terápiára, viszont kontra: drogokat használ alkalomadtán, a kokain is köztük van. Én mindenféle függőséget okozó dologtól igyekszem magam távol tartani, bár nagyon nehéz, de eddig sikerült. Én nem járok orvoshoz, nem szedek gyógyszert sem, nem tudom, a későbbiekben szükségesek lesznek e, remélem nem. Mindkettőnknek volt már öngyilkossági kísérlete, kirohanásai. Én félek egy kicsit, ugyanakkor vonz is a srác, mivel tényleg egy intellektuálisan értelmes és emellett kedves embernek tűnik. Ő azt mondta, mivel neki is ez a baja, tudja, hogyan kell kezelni, mi a jó egy bpd-s személynek, odafigyelne rám, stb, ugyanakkor másrészt tényleg bennem van az, hova futhat ez ki, lehúznánk e egymást. Én vágyom a stabilitásra, eddig nekem sajnos minden kapcsolatom viharos volt, sokszor szociopatákat fogtam ki, neki pedig állítólag rengeteg nője volt, ezek közül 2 volt a menyasszonya, most tartósat keresne. Nem tudom, mennyire lenne jó ötlet belevágni, de tényleg szimpatikusnak tűnik.

2023. jún. 12. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A leírtak alapján szerintem inkább bele vinne a drogos dolgokba, mintsem odafigyelne rád vagy védelmezne. Szerintem katasztrófa lenne ebből rád nézve. Rengeteg az intő jel, mégha te nem is érzékeled.
2023. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ő tudja kezelni ..... mivel? droggal? ... gratulálok.


Garantált tragédia. 100% hogy rákattannál a drogra. Az meg egy borderlinenak úgy hiányzik mint üveges tótnak a hanyattesés.


Tartsd távol magadtól.


Menj orvoshoz, szedd a gyógydzerekt és akkor esélyed lesz normális kapcsolatra. Addig garantáltan viharos. Nincs ember aki ezt a hullámvasútat kibírja. Egy másik borderline meg még úgy se.

2023. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként nagyon nem ajánlott a drog fogyasztása borderline, bipoláris betegség mellett. Még az olyan drog sem, ami nem feltétlenül olyan, mint a kokain.


Ebből kb az lenne, hogy rácsusznál az anyagra, mert előadná neked a srác, hogy milyen felszabadult érzés és majd veled akarná átélni, próbaljátok ki stb..


Drog meg a stabilitás pedig két külön dolog.

2023. jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"drogokat használ alkalomadtán, a kokain is köztük van"

Teljesen mindegy is hogy borderline, vagy te az vagy, ez akkoris kizáró ok lenne ha egyikőtök se lenne border.

2023. jún. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Borderlineosként nem kéne drogozni. Nem lehet tudni mit hoz ki a drog az emberből, s csak felerősítené az érzéseket. Ha épp a negatív periódusban alkalmazza igen megnöveli a negatív élmény esélyét, illetve fokozhatja is. Jó alapvetően a kokain eufóriát hoz, ritkábban hoz bad trippeket, de ilyen mértékű kockáztatás nem épp jó előjel.
2023. jún. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ezzel az emberrel bármit is kezdeni. Pont azért került az életedbe, hogy tönkre tegye azt.
2023. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha ő lesz az fp-d, garantàlt az utad a sírig.
2023. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Szintén BPD-esként mondom, hogy felejtsd el!

Első körben magad kell amennyire tudod stabillá tenni, majd egy törődő, támogató párt kell találj(lehetőleg egészségeset).


Egyrészt bele fog vinni a rosszba, ha nincs erős akaratod, márpedig mikor meg vagyunk zuhanva a józan gondolkodás az utolsó amit csinálni szoktunk.

Másrészt felfogja erősíteni a tüneteid és előhozni gyakori rendszerességgel a negatív oldalad.

2023. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ti is csak a problémás csávókat vonzzátok be...
2023. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
9 Beakadt a lemez, tudsz mást is mondani vagy ezt még életedben hányszor akarod kinyilvánítani? Te vagy a top problémás csávó.
2023. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!