Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha számotokra legfontosabb személy megszakítaná a kapcsolatot, komoly betegsége miatt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Milyen betegség? Párkapcsolatról van szó? Több részlet jó lenne!
2022. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én is ezt csináltam,vagyis kis nyugalmat szerettem volna,míg összeszedem magamat,ugyanis nagyon nehéz volt és úgy éreztem senkire se szeretném rátenni a terhet….elzárkoztam mindenkitől. Ő hagyta ezt,de már meggyógyultam és nem keres,hiányzik nagyon,tudom ,lehet nekem kéne felkeresni,de félek a csalódástól.

Kedved Kérdező,szerintem teljesen ne határolódj el😞 hidd el legbelül neki is szüksége van Rád,csak most nagyon nehéz,adj neki időt,s szerintem keresd fel. De el ne engedd. Csak a betegségből fakadó düh,csalódottság és kétségbeesés beszélhet belőle.

Mindenkit elidegenítettem én is,azt éreztem senki se érti meg milyen nehéz is a kezelésekre járni,a fájdalom,ami ezzel járt,a sok kórház😞

2022. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon szeretnénk egymást kölcsönösen biztosan küzdenék érte. Ha el akarna idegeníteni, nem hagynám.
2022. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Elengedném. Ha nem akarja, hogy mellette legyek a bajban, ha nem bízik bennem, ha nem bízik abban, hogy felnőtt emberként el tudom dönteni, hogy mekkora terhet tudok magamra venni, ha képes ilyen helyzetben elforfulni tőlem, akkor többé nincs keresnivalónk egymás életében. Remélem meggyógyul, szurkolok neki, de meggyászolom a kapcsolatot és elengedem.
2022. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Látom utolsó te se voltál igazán beteg…hidd el,máshogyan látnád
2022. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
4es vagyok, de igen, voltam súlyos beteg, a halálból hoztak vissza többször is és a mai napig gyógyíthatatlan autoimmun betegséggel küzdök. Ettől még nem érzem magam feljogosítva arra, hogy más ember helyett döntsek és nem fordulok el a szeretteimtől, páromtól, barátaimtól amikor ők sem fordultak el tőlem. Nyugalmat nem csak a kapcsolat megszakításával lehet kapni, nekem elég volt az egyenes, őszinte kommunikáció is.
2022. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképp sem engedném eltűnni.Nem hagynám.Barátság pont egymás támogatásáról szól.Hát még a szerelem.
2022. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A komoly betegseg alatt rakot szoktak erteni... nem sokan viselnek el azt ami vele jar , es a szenvedest szerintem.
2022. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!