Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két borderline személy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két borderline személy kapcsolatban, mindenképp katasztrófális vége lenne?

Figyelt kérdés
Nekem borderline személyiségzavarom van, és mostanában beszélgetek egy férfival, aki bevallotta, hogy szintén ezzel küzd. Pro: jár terápiára, viszont kontra: drogokat használ alkalomadtán, a kokain is köztük van. Én mindenféle függőséget okozó dologtól igyekszem magam távol tartani, bár nagyon nehéz, de eddig sikerült. Én nem járok orvoshoz, nem szedek gyógyszert sem, nem tudom, a későbbiekben szükségesek lesznek e, remélem nem. Mindkettőnknek volt már öngyilkossági kísérlete, kirohanásai. Én félek egy kicsit, ugyanakkor vonz is a srác, mivel tényleg egy intellektuálisan értelmes és emellett kedves embernek tűnik. Ő azt mondta, mivel neki is ez a baja, tudja, hogyan kell kezelni, mi a jó egy bpd-s személynek, odafigyelne rám, stb, ugyanakkor másrészt tényleg bennem van az, hova futhat ez ki, lehúznánk e egymást. Én vágyom a stabilitásra, eddig nekem sajnos minden kapcsolatom viharos volt, sokszor szociopatákat fogtam ki, neki pedig állítólag rengeteg nője volt, ezek közül 2 volt a menyasszonya, most tartósat keresne. Nem tudom, mennyire lenne jó ötlet belevágni, de tényleg szimpatikusnak tűnik.

2023. jún. 12. 23:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
10. Új vagyok itt, először írtam le ilyesmit, úgyhogy szépen vegyél vissza magadból, top primadonna.
2023. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma mértéke nem egyenlő ezzel:

Borderline - drog (borderline, de drogokkal csökkenti, mert jó hatása van)


Hanem ezzel:

Borderline + drog (borderline és még pluszban drogos is!)


Mind a kettő kizáró ok, a kettő nem csökkenti egymást, hanem növeli.

Te inkább minél hamarabb aktivan tegyél a problémád határok közé szorításáért. Kérj segítséget szakértőktől, hogy minimalizáld a tünetek megjelenését, tanítsák meg időben felismerni magadon. És foglalkozz olyannal, aki stabil, figyelne rád és törődne veled. Nézz körbe!

2023. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!