Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az eddigi kapcsolataid mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataid mindegyik kölcsönös erős vonzalommal , szenvedélyel kezdődött ? Vagy ez ritka ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen mind szenvedélyesen kezdődött. Ha n8mcs meg a kémia, nincs kapcsolat sem.
2023. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy rövid kapcsolatom volt, amikor első randin nem tudtam eldönteni, hogy tudnék-e vonzódni a pasihoz. Ő vonzódott hozzám. Aztán belementem és megjött részemről is a vonzalom, de a kapcsolat nem lett hosszú távú.
2023. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem olyan ritka, és csak ez éri meg. A nem így kezdődő kapcsolat csak erőlködés.
2023. jún. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Általában igen. De volt 2 srác akikért nekem kellett hajtani csábítani meg minden. Idegölő volt.

Jó sok évem el is ment azzal, hogy velük járok. Kapcsolatban is mindig én voltam "lentebb"aki "köszönheti", hogy vele vannak.

Soha többet ilyet.

Illetve volt mégegy.

Az ilyenek bekül üresek és én "táplálom"fel a tűzzel érzelmekkel én élesztem fel és tartom ezt bennük. Engem meg nem táplálnak viszont.

2023. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Életem leghosszabb és legkomolyabb kapcsolata nem így kezdődött.Én hagytam el végül,mert soha nem voltam annyira szerelmes,hogy megvesszek érte,viszont nekem erre szükségem lett volna...

Volt még,akit szintén én hagytam el,nem is voltam igazán szerelmes.

Akivel pedig szenvedélyesen kezdődött,óriási szerelem volt, annál csúnya véget ért a dolog...

2023. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze ettől függetlenül a vonzalom minden kapcsolatomban jelen volt nyilván valamiért...
2023. jún. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Az első hosszútávú kapcsolatomban persze vonzalom volt kezdettől, de részemről szenvedély alig-alig, ennek ellenére egyértelműen szerelmes voltam.
2023. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Határozottan nem. Nálam minden esetben úgy kezdődött, hogy valami vonzalmat éreztem, de idő kellet, hogy ez elmélyüljön.
2023. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálam csak azok a kapcsolatok kezdődtek így, ahol nagyon különbözőek voltunk és toxikus kapcsolatok lettek belőle.

A jelenlegi párommal megvolt a kémia, de nem így, és az érzések is lassabban alakultak ki, de bármelyik kapcsoatomnal milliószor többet er a jelenlegi. Erre lehet alapozni. A nagy langolasra, ami kifuj fel-egy év alatt, arra nem.

2023. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!