Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire ritka az igazi szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ritka az igazi szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ismerőseimnél látom, olvasom, hallom, hogy a kapcsolatuk abból áll, hogy talán az egyik fél rajong/szerelmes, a másik "belement" a dologba. Komolyan így működik már ez az egész? Sok olyan is van, ahol egyik fél sem érez igazi vonzalmat, inkább haveri, mégis szerelmesekként utalnak magukra. Csak hamis párkapcsolatok vannak már?
2019. márc. 15. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, milyen ismerőseid vannak, de normális emberek szerelem és vonzalom nélkül nem "mennek bele" a dologba.
2019. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom és nem is érdekel. Mindenki a saját mokaszinjában csoszogjon. Én nem tudom levenni a lábukról, és az enyémet se akarja senki levenni, meg megszakérteni, mivel én választom és én tudom hol szorít, ha szorít.
2019. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban elég ritka az igazi érzelmeken alapuló párkapcsolat. Az emberek többsége kapcsolat függő, vagyis nem bírja az egyedüllétet v. egyedül nem képes megállni a saját lábán... Sokan csak vmilyen érdekből vannak a másikkal, (ez nem feltétlen csak anyagi érdeketséget jelenthet...) "Inkább vkivel mint egyedül" v. "Együtt minden könnyebb" okokból ... Sokan így gondolkodnak... Persze nem mindenki.

Vannak még olyan emberek akik valóban az igazi szerelmet, társat keresik, de a mai világban sajnos egyre kevesebben. Éppen ezért mindig érdemes próbálkozni, feladni nem kell, mert vannak pozitív ellenpéldák is, szerencsére! 🙂

2019. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző jól mondja.

nekem nincs párom pedig 40 éves vok.ffi

és ezt hallgattam egész életembe,majd egyedül maradsz.

holott látom mások milyen hazug kapcsikba vannak.

mindenki azt mondja van barátom / barátnőm .

az meg ki a csuda ? ez egy elvárt kényszer presztizs

ha nincs akkor egy lenézett senki vagy.

sőt gyakran mondják,nekem már 10-20 barátom volt.

mekkora király vagy.hogy nem tudsz róla semmit ? magad se tudod hol vagy ?

kit érdekel.elvont elbazott világ ez.

pedig nincsennek nagy elvárásaim,mindig csak átlagos normális

embereket kerestem.de úgy látszik pont ez ami már nincs.

kizárólag elborult kapzsi idióta emberek léteznek.

2019. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koszonom hogy vagytok kedves hozzaszolok <3 korulottem mindenki kapcsolatban van es mar roszul erzem magam, egyedül...
2019. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon ritka. Mi párommal 6 éve vagyunk együtt, de még mindig ég a tűz és mások is csinálják a szerelmünket, és mi is látjuk, hogy másoknál kb, semmilyen a kapcsolat.
2019. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:

Ez elég gyakori,és elég szomorú is.

Ez a mai világ.

Érdek ringyók akik a fűért,drogért,cigiért,piáért adják magukat a sugar daddy-jüknek.pl.13-14 évesek 40 körüliekkel teszik magukat.

15-16 évesen terhesek.Tisztelet a kivételnek.

Párommal 10 hónapja szoros a kapcsolat,és 5 hónapja élettársam lett.

Csodálatos boldog szerelem a miénk.Kezdetekben akadtak csak nehézségek,de átvészeltük.

2019. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!