Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy valaha megkaphassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végső elkeseredésemben írom ezt most ki.


Egy egyetemista lány vagyok, 22 éves. Másodéves joghallgató vagyok és van egy tanársegéd nálunk, aki 27 éves. Tavaly második félévben is és most egész éven is tanított minket. Ő egy PhD hallgató és így tanársegédként tevékenykedik az egyetemen, de nem tudom, meddig.

Őszintén, mióta tavaly februárban elkezdett minket tanítani, azóta nem tudok másra gondolni, csak Rá.:( Volt szerencsém többször is négyszemközt beszélni vele, pályázatról, szakmai dolgokról, illetve picit a személyes tervekről is, ilyesmi. Én teljesen odáig vagyok érte, valahogy azt érzem, hogy nekem ő a férfi ideálom, okos, ambiciózus, rengeteg szép eredménye van és számomra ez nagyon nagyon becsülendő es szimpatikus. Úgy érzem már másfél éve lassan, hogy nekem vagy Ő kell, vagy senki más. Soha senki nem fogja tudni überelni és bármennyire is vesznek körül fiúk az egyetemen, evfolyamtarsak vagy barmi, nekem egyáltalán nem kell senki sem, mivel úgy gondolom csak Ő az, akivel igazán boldog lehetnék…


Segítsetek, megőrülök ettől a plátói szerelemtől, gyakran vele álmodok, folyton Rá gondolok és egyszerűen fojtogat az érzés, hogy nekem Ő kell és senki más.:(


Nyilván nem mernék Vele ilyenről beszélni, ez elfogadhatatlan szerintem egy egyetemen belül, habár elég közvetlen, humoros, es az évfolyamtársaimat pl visszajelolte facebookon meg visszakövette instagramon, de én be sem mertem jelölni/követni. :(


Úgy érzem, hogy valamit tennem kell, de nem merek. Viszont azt gondolom, hogy egyszer élünk és ezt a lehetőséget nem akarnám elszalasztani, hallgató-oktato státusz ide vagy oda. Emberek vagyunk és úgy érzem, nekem Ő lehetne az igazi, ha esélyt kaphatnék..


Nem tudom, hogyan cselekedhetnék…. Ez borzasztó.:(



2023. jún. 20. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem mered bejelölni fb-on vagy instán, akkor gyáva vagy és a te hibád. Nemcsak a férfiaknak, bizony a nőknek is bátornak kell lenniük. GYerünk már!


A másik pedig: várni. Ha ennyit tudtál, akkor gyávaság esetén várj tovább, várd meg, míg már nem lesz a tanárod, és akkor csapj le rá.

2023. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy éreztetted vele, hogy tetszik?
2023. jún. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Pedig jelöld be szépen. Kis időt várj, aztán írj rá valami kifogással. Érezni fogod, hogy partner-e benne. Ha nem, így jártál, ha igen, akkor minden rendben. Egyetemen nem olyan szigorú már a tanár-diák viszony, ha tetszesz neki, akkor rá fog harapni.
2023. jún. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy tanárom, aki nagyon bejött, de bennem fel sem merült, hogy lehetne köztünk valami. Aztán az államvizsga után az egyik csoporttársam szervezett egy összejövetelt, ahova ezt a tanárt is meghívta. Ott maga a tanár ajánlotta fel, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, ha úgy gondolom, innentől volt egyértelmű, hogy én is bejövök neki. Végül nem léptem, mert távkapcsolat lett volna, mindenesetre nagyon jólesett, hogy kiderült, ő is rokonszenvesnek tart, bár korábban ennek semmi jelét nem adta. Ezt csak azért írom le, hogy lásd, ilyen is van: valószínűleg, amíg a tanítványa vagy, nem is nagyon közeledhet hozzád.
2023. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem volt egy középiskolás fiatal tanárom aki a diákjával jött össze suli után, azota elvette és nem rég született gyerek 🤷‍♀️ szerintem semmi olyan elérhetetlen nincs benne mint, ahogy most előadod, nem 13 vagy 🤷‍♀️ szerintem biztos más is bepróbálkozott már nála.
2023. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Tehát szerelmes vagy egy emberbe, akit nem ismersz… biztosan bejönnek egy felnőtt férfinak az ilyen “erett” lányok.
2023. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul csak egy "sikeres" férfit akarsz magadnak. Hát, nem egy erős alap a kapcsolathoz.
2023. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ő nyugodtan kezdeményezhetne csak mint barátság szempontból bár többet érez irántad, vagy akkor, amikor már nem tanít. Várd meg míg vége a tanulási időszaknak, hogy lép-e feléd, ha nem teszi, akkor fölöslegesen tennéd meg te.
2023. jún. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Jòl beleestèl, de azt is vedd figyelembe, hogy szinte nem is ismeredy felszìnesen max. Ezeket mlst a hormonok játèka csinálja veled. Szerintem jelöld bey de igyekezz már kicsit összeszedni magad, ne egy 12 èves szintű rajongást èrzèkeljen belőledy az kiábrándìtò lenne neki szerintem. Lègy nő, tartással, pròbáld meg magad visszafogni, de határozottan a tudtára adni, hogy bejön :D
2023. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tedd jogi köntösbe a kérdésed és fordulj hozzá tanácsért. Kérdezd meg van-e valami etikai kizáró szabály az egyetemen egy tanár és egy hallgató közötti magánjellegű kapcsolatra.

Amellett készülj fel egy visszautasításra is, elvégre lehet még rajtad kívül vagy 50 jobbnál jobb rajongója az első és másodéves fruskák között.

Legyen arra is egy válasz a fejedben, ha szívesen belemegy egy szexkapcsolatba veled (is), de semmi többet nem akar majd. 😂

2023. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!