Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lezárt párkapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezárt párkapcsolatomat érzelmileg nem engedem el. Meg tudom fogalmazni szerintem, mit adott az a személy nekem, miben volt más vagy több az a kapcsolat, mint a korábbiak. Jobb lenne elfogadnom, hogy ezt senkivel nem lehet újraélni?

Figyelt kérdés
Érez még valaki hasonlóan? Vagy érzett korábban, de az élet rácáfolt és sokkal szebb, jobb szerelmek is jöttek még?
2023. jún. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy miben volt mást az adott személy és mit adott amiért így érzel.


Persze nyilván lehetséges mindkét opció a leírtakból. (De valószínűbb a második.)

2023. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miben volt más, miben adott többet?

Kicsit hasonlóan vagyok, bár inkább a jelenlegi helyzetem és a felhozatal/elvárások miatt gondolom azt, hogy nem fogok újra olyat találni. Az illető különleges volt, még csak hasonlót sem láttam. Nem ragaszkodtam, hogy újra olyat találjak, de kb. normálisat sem lehet már.

2023. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lett vége? Én voltam hasonló helyzetben egyébként. És valóban nem lehetett mással újraélni.
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 1 év után érzed ezt az baj, de ha most szakítottatok nem rég akkor teljesen normális ez az érzés.


Jönni fognak szebb és jobb szerelmek, ezt garantálom neked, aki meg mást mond, ahhoz még nem ért el a szebb és jobb;)

2023. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 10 év távlatában én ki merem jelenteni, hogy a feldolgozás sikeres lett de maga az egész amit az adott, az a relative tökéletes összhang nem hiszem, hogy lesz mégegyszer. Nem keresem egy ideje mert tényleg csalódás ízű mikor tudod milyen amikor nagybetűs IGEN és amikor csak igen.
2023. jún. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor jön más akivel sokkal gazdagabb élményeid lesznek, sokkal.mélyebb kapcsolat akár, sokkal többet ad és akár életre szóló emlékeket is akkor szakítással megint ugyanott leszel mint most.

Semmi értelme erre alapozni hogy jön majd egy jobb. Akkor még jobbat veszítesz el.

2023. jún. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó későn,már 52 évesen jött el az igaz szerelem.Aztán két és fél év múlva elreppent...

Sem előtte nem volt ilyen érzésem,azóta pedig pláne nincs.Ahogy senkim nincs azóta sem, mert olyan űrt hagyott,amit nem tudott senki pótolni.Kísérletek voltak, de nem volt értelme.

De legalább elmondhatom,hogy valami csoda, valami szép is volt az életemben.Mert más nemigen volt szép....


F

2023. jún. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, annyira szíven ütött amit írtál. Az én párom is 52 éves volt, majdnem három évig tartott és olyan boldogok voltunk. Mások is mondták a páromról, hogy szinte sugárzik.

Aztán hirtelen kifordult a világ... Nem tudom elképzelni, hogy találok hasonlót, pedig már két év eltelt azóta.

2023. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!