Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon velem van a baj? El tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem van a baj? El tud valaha is egy lány így fogadni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy csalódást élek meg egy viszonzatlan szerelem miatt! Olyan típus vagyok aki sajnos hamar kimutatja az érzéseit és hamar kötődik, mindent oda adnék azért a lányért aki iránt érzek! Túlságosan törődő vagyok és sok figyelmet kap tőlem az adott fél, vajon ezt miért nézik rossz szemmel a nők? Hűség,őszinteség alap nálam és a kedvesség, romantikus gesztusok! Min kellene változtatnom, hogy elfogadjon a kiszemeltem? :)


29F



2023. jún. 25. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Keress olyan nőt, akivel kölcsönös az érdeklődés! Nem tudod magad másra ráerőszakolni, fogadd el a nemet és keress tovább!
2023. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kiszemeltednek nem vagy annyira szimpatikus, hogy veled akarjon lenni akkor leginkább azon kellene változtatni, hogy nem nyomulsz rá a továbbiakban.


A nők ezt nem nézik alapvetően rossz szemmel, de ha lehet mondani olyat, hogy az élet nagy igazságai vagy bölcs tanácsai címén akkor az biztos közöttük lenne amit most mondani fogok.


"Előbb ismerd meg a másikat igazán, mielőtt szerelmes leszel." vagy "Előbb tud meg, hogy van-e esélyed, mielőtt szerelembe esel."


Nem jó úgy állni egy lányhoz, hogy megkedveled és a társaságában vagy, beszélgetsz vele, stb.. még az ábrándokba amit magadnak teremtesz szerelmes nem leszel, majd bepróbálkozol és elutasít a semmire. Ettől megkímélted volna magad, ha korábban elhívod valahova.

2023. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2. válaszoló


Természetesen volt randi és csók is és több együtt töltött nap tehát kölcsönös volt a szimpátia! Viszont érdekes személyről beszélünk mert nem volt jó neki a sok törődés és figyelem amit adtam számára és erre hivatkozva mondta, hogy nem passzolunk! :)

2023. jún. 25. 11:04
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű szabály:

- Élni, és élni hagyni.

- Fogadd el olyannak, amilyen.

- Ne ragaszkodj túlságosan.


Ha ez oda-vissza működik, akkor nincs probléma.

2023. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Igy olyan mintha kétségbeesett lennél hogy szánjon már meg vki.
2023. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4. válaszoló


Igen ez így is volt de amint úgymond "kétségek közé lettem rakva" rá zúdultam és túl toltam és mindig kerestem de alapjáraton nem voltam ilyen amikor minden rendben ment! Úgy tűnik, hogy sajnos visszafordíthatatlan dolgot tettem ezzel és totálisan ellöktem magamtól!

2023. jún. 25. 11:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem más típus szimpatikus neki, emiatt nem kellene magadat gyötörni. El fog menni az időd egy fantom után való vágyakozással, és hónapokig gyötrődsz majd fölöslegesen. Voltam ilyenben, és láttam pár ilyet.

A megoldás: tovább kell lépni.

Ez a lány is csak úgy jött a semmiből. Hidd el, hogy van még bőven hasonló típus, akivel viszont működhettek egymással.


Próbáld meg jól kezelni az elutasítást, és nem magadat gyűlölni. Nem ért véget a világ, és ahogy ő is felbukkant, ugyanígy jöhet egy nála sokkal jobb is. Egyébként én például később értettem meg, hogy akit hasonlóan így szerettem, hogy ő nem szeretett, csak engem elbűvölt az illető, és azt volt jó megélni, hogy tudok valakit ennyire szeretni. Viszont ez nem mindig kölcsönös. Majd lesz olyan, akivel az lesz.

2023. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5. válaszoló


Van abban valami amit mondasz sajnos! Borzasztóan akarom őt és fáj, hogy visszafordíthatatlanná vált és elrontottam! :)

2023. jún. 25. 11:17
 9/18 A kérdező kommentje:

7. válaszoló


Köszönöm ez igazán tartalmas és hasznos válasz volt számomra, igyekszem magam fejleszteni és megtanulni elfogadni az elutasítást! De ez nyilván időbe telik!

2023. jún. 25. 11:18
 10/18 anonim ***** válasza:

háááát ez azért jele lehet egy társfüggőségnek.

Alapvető igazság, hogy más nem fog tudni boldoggá tenni, így ha valaki azt látja, hogy te csak úg vagy boldog, ha vele vagy, az eléggé vészjelző.

Legyél érzelmileg kicsit érettebb, stabilabb. Létezik olyan eg ypárkapcsolatban, hogy most nincs kedved a másikhoz. Pl egy ilyennek nem szabad törést okoznia, mert teljesen természetes. Ha mégis törést okoz, akkor ott valami nagy bizonytalanság vagy simáncsak érzelmi éretlenség van jelen.

2023. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!