Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szerelmes voltál a másikba, de mégis letagadtad mikor ilyenekről beszéltetek? Mi okból?

Figyelt kérdés
Itt most kapcsolaton kívüli esetekre gondolok. Kezdődő kapcsolat, barátság, hasonlókra.
2023. jún. 25. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Az volt az oka, hogy kigúnyoltak és azt hittem megalátó szerelmesnek lenni és gyengének mutatni magad.

2023. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahoz konkretan ra kell kerdezni, de ilyen nem szokott lenni , tehát ami nem egyértelmű kérdés arra nem kell egyértelmű választ sem adni.
2023. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt, 14 voltam, nem akartam, hogy a többiek tudják, akkoriban semmi érzelmet nem akartam mutatni.
2023. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt.

Nagy volt a korkülönbség, kapcsolatban éltem.

2023. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert féltem a visszautasítástól attól hogy nem kölcsönös vagy mi van ha összejövünk és nem fog működni.
2023. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az egy kiszolgáltatott helyzet, ha feltárod.
2023. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelmes és a tetszés nem ugyan az.
2023. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Az ovodaban?
2023. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kissé gyerekes dolog, ugyan miért titkolnám le ha valakibe szerelmes vagyok /voltam?

Átéltem már viszonzatlan szerelmet is, tudta az illető,nem volt semmi egetrengető benne.

2023. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha konkret celzas van akkor az adott illletonek sem kozombos a masik, ilyenkor kar elcseszni , de mindenkinek sajat dolga mit ront el az eletben.
2023. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!