Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mellettem lévő faluba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellettem lévő faluba lakik, ha kiváncsi lenne rám ugye tudná hogy hol és hogyan keressen? Ugye felesleges lenne keresnem?

Figyelt kérdés

Szemelyesen nem ismertuk egymast, interneten kezdtunk el ismerkedni. Kulfoldon dolgozott szezon munkan, nem tudott hazajonni csak a szezon vegen, fel evig beszeltunk, aztan miattam megszakadt mert nem akartam vele beszelni mar, ra 1 hetre jott volna haza de en letiltottam aztan mikor itthon volt irtam neki, de szerintem haragudott ram, meg sem nezte..azert ez rosszul esett es masnap megint letiltottam..gyerekesen viselkedtem. Nem kellettek volna ezek a tiltogatasok mert en azota is gondolok ra.

A szomszed faluba lakik, ha jol emlekszem azt is tudja melyik hazban lakom..ha kivancsi lenne ram keresne engem valahogy? Nem jarok sehova itt a kornyeken csak a buszmegalloba, ezt is tudja szoval osszefutni nem fogunk veletlenul, meg hat o sem setalgat erre csak ugy. A testveremet is ismeri egyidosek viszont sosem voltak baratok de facebookon ismerosok szerintem, neki is tudna irni hogy adja meg a szamom vagy valami.

Mar 1 eve nem beszelunk, nemsokara megint itt a szezon vege es jon haza.

Ha akarna keresne engem? Interneten nem tudna mar.

Vagy utoljara keressem en?

Kerjek bocsanatot amiert leiltottam? Dehat utana irtam neki es nem irt vissza, ezek utan nem alazom meg magam ha irnek neki ujra?

Csak annyit irnek

"Szia, tudom hogy mar ezer eve nem beszeltunk es nem tudom akarsz e beszelni velem, tudom hogy letiltottalak de amikor itthon voltal irtam neked es nem reagaltal nem volt jo erzes ez, gondoltam irok neked utoljara mivan veled azota"

Szerintetek?


máj. 26. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Irjak neki
Ne irjak
11 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hulye vagyok szemelyesen sosem keresne ha kivancsi lenne ram akkor sem. Mar 1 nem beszeltunk nem is ertem magam.
máj. 26. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne rád kíváncsi, mikor többször letiltottad? És még ha kíváncsi lenne, akkor sem keresne, mert nem akarna zaklatni. (mint normális férfiak).


Ha akarsz valamit tőle, akkor neked kell keresned. Még egyszer és valóban utoljára.

máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szomszéd faluban lakik, ne az interneten írogassál, menj oda és csöngess be, ha akarsz vele beszélni.
máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez felnőtt kategóriás ne haragudj?

Tiltogatni, miért nem keres kérdések szintjén vagy, akkor egy ilyen távkapcsolatot hogyan akarnál működtetni?

Most tulajdonképpen te mit is akarsz tőle?

máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!