Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol és hogyan ismerkedtél meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtél meg a jegyeseddel/ házaspároddal?

Figyelt kérdés

Most ilyen romantikus hangulatomba vagyok, úgyhogy szívesen elolvasom a Ti történeteteket:)


Egyébként arra is kiváncsi vagyok, hogy mennyire gyakori jelenség az online ismeretségből kialakuló komoly kapcsolat..



2023. jún. 27. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Tinder.

Nem beszélgettünk előtte túl sokat online, részemről ez tudatos volt, hogy ne legyenek illúzióink egyik oldalról se. Először ezt nehezményezte is, szóvá tette, hogy nehéz így ismerkedni. De alapokat megtudtunk egymásról, azok alapján szimpatikus volt, és egyik nap gondoltam egyet, spontán bedobtam neki a talit.

Ráért, találkoztunk, és órákig beszélgettünk :) úgy volt, hogy csak hazadob (ez kb 15 perc, pont olyan időtáv, amit még akkor is simán kibírsz, ha nem olyan szimpi a másik), de aztán sötétedésig sétálgattunk és beszélgettünk, nem is tudom, hányszor kerültük meg közben a tömböt... Szerintem azóta se találkoztam ennyire széles látókörű, intelligens, és emellett szórakoztató férfival. Lenyűgözött, hogy mindenről is tudtunk beszélni. Szóval nagyon hamar megvolt az összhang, ráadásul imádnivaló a mosolya :)

Utána szinte minden nap randizgattunk, sokszor csak elindultunk, és közben találtuk ki, hogy merre menjünk. Minden olyan más volt vele, imádtam ezt az időszakot (is).

Rövidre zárva: azóta a férjem, épp a kisfiúnkat várjuk.

2023. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, rám irt, aztán 18 napig csak neten beszélgettünk, közben randira hívott, majd találkoztunk, azóta együtt vagyunk, 13 éve😊, 1,5 év után volt az esküvőnk😊, szóval év végén leszünk 12 éve házasok.:)
2023. jún. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szorakozohelyen(bulizas). 10 eve egyutt.


Jarunk rendszerssen egymas nelkul is bulizni,es kepesek vagyunk ra,h nem csaljuk meg egymast.

2023. jún. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen kialakulhat, mi is Facebook datingen ismerkedtünk meg :)


Aki szerint nem alakulhat ki, az túl korán adta fel. Nekem se első letöltésre lett párkapcsolatom :D


Sokan ellene vannak, mert szerintük ez elveszi a romantikáját annak, hogy meglátsz valahol valakit, odamész/odamegy hozzád, lassan megismerkedtek és kialakulnak az érzések, aztán halál szerelmesen történik meg az első csók. Hát... volt ilyenben is részem és nem sírom vissza. Ezt a bizonytalanságot én nem bírom, hogy most csak barátként írogat meg akar velem találkozni, meg egyik nap adja a jeleket, hogy bejövök neki, következő nap rám sem néz és flegma, ha én szólok hozzá, aztán következő nap megint keresi a társaságom... Társkeresőn egyértelmű, külsőre bejövünk egymásnak, aztán a randin kiderül, hogy személyiségre is. Romantikus meg akkor lesz valami, ha azzá tesszük :) Neten megismert ember is hozhat virágot vagy mehettek egy romantikus programra vagy lehet oda érted, és te is érte.


A mi generációnkban (Y, Z) meg ez teljesen elterjedt és normális. Egyre nehezebb ismerkedni, ha már nem jársz suliba meg bulizni, akkor max a munkahelyeden van olyan valaki, vagy tök véletlenül bekerül a baráti körödbe egy új arc. De erre nem kell várni. Rengeteg szép nő és helyes férfi van fent, ők nem kétségbeesettek, meg nem az van, hogy nem tudnak élőben beszélgetni, egyszerűen adnak egy esélyt annak, hogy itt több embert ismerhetnek meg.

2023. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ptivat házi bulin ismerkedtem meg a párommal.
2023. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanabban az anime messenger csoportban vagyunk úgy. Elhívott sushizni.
2023. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi badoon ismerkedtünk meg a férjemmel.
2023. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
A Hit Gyüliben.
2023. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őrszobán.
2023. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!