Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba, és tud is róla. Nagyobln toleránsan állt hozzá, egyszer annyira meghittre sikerült az együttérzés, hogy csókolóztunk is titkoban. A probléma csak annyi, hogy kapcsolata van, 2 éves. Nagyon szerettem volna vele járni, mert nagyon-nagyon szerelmes vagyok belé, beszéltünk is erről, viszont ő nem akar kilépni a kapcsolatából, azt mondta, hogy ha korábban taliztunk volna, összejött volna velem, és megbeszéltük hogy maradunk barátok. Én úgy próbáltam gyorsítani a folyamatot, hogy elkezdtem ismerkedni más fiúkkal, viszont egyikben sincsenek annyira jó arányban azok a tulajdonságok, amelyek engem megfognak, mint benne. Amikor együtt vagyunk, az annyira tökéletes számomra. Most találkoztam egy sráccal, akivel kapcsolatban érzek valami furát a gyomromban, benne reménykedem.

Az a baj hogy egyáltalán nem vagyok még túl a legjobb fiú barátomon, sokszor sírok miatta, nagyon hiányzik, így vizsgák miatt ritkábban is taliztunk, még sokat gondolok rá. Kipróbáltuk hogy nem beszélünk 1 hónapig, viszont az rosszabb volt mindennél és utána a következő talin csókolóztunk is, mert mindkettőnknek hiányzott a másik. Hogyan legyek túl rajta? Ezek a villámszerű hangulatingások nwgyon rosszak



2023. jún. 28. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Így már a barátságnak mis lőttek.
2023. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Milyen ember az,aki megcsalja a párját? Komolyan ilyen embert szeretnél?


Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, véglegesen. Hidd el, rá fogsz jönni egy idő után,hogy idealizálod őt,sokkal normálisabbat is fogsz találni nála.

2023. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem, így lesz, ahogy mondod😇 hátha csak a rózsaszín köd miatt nem látok most semmit
2023. jún. 28. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerintem egy bizonyos típus tetszik férfiban, tehát amiatt nem kéne aggódni, hogy életed szerelme mással lenne. Én legalábbis azt látom, hogy bizonyos személyiség tudja az embert vonzani, mert vele érzi magát otthon. Talán nálad is ez lehet, kell találni mást. Ez a szerelem mással ugyanígy meglehet, vagy akár még jobban is. Bár tudom ez most úgysem hiszed.
2023. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

A fiú barátod hamarosan megfog téged rakni! A szeretője leszel még akkor is is hogyha neked is akad párod, mert ő érted nem fogja elhagyni a barátnőt. Arról mondj le, hogy beléd szeret, mert fog, hiszen még a barátnőjét sem szereti, akibe elméletileg bele kellene, hogy legyen! A híres barátod csak önmagát és a pöcsöcskéjét szereti! Ha én te lennék már rég megszakított volna vele ezt a "barátságot" még mielőtt smároltál vele 2x (bár ki tudja lehet megdugott, csak nem írtad le :D), mivelhogy tök átlátszó, hogy egyoldalú az egész és csak kihasznál téged és még fog is!

Értem, tényleg, hogy szerelmes vagy, de azt srhogyse, hogy hagyod, hogy hülyére szedjen és nyugodtan a barátnője háta mögött smárolgatsz vele. Mert ez egyértelműen megcsalás és ami a legrosszabb az egészben az a tény, hogy NEM CSAK VELED CSALJA a barátnőjét, nem te voltál és leszel az utolsó, akivel hűtlen lesz hozzá!

2023. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé kiábrándító az a tudat, hogy nem az első és utolsó vagy, akivel szétcsalja és csakis magát szereti??? ^^
2023. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín köd, hogy megcsalta a barátnőjét?
2023. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ezt a ködöt félresöpörni és csak a józan eszeddel gondolni erre az egészre. Ebben segítségedre lehetnek az itteni előző válaszok, olvasd el őket újra meg újra, mert jókat írtak. Most nem akarod tisztán hideg fejjel meglátni, hogy milyen ember, de idővel ha visszatekintesz már máshogy fogsz gondolni rá. Az volna a legjobb ha lecsökkentenéd de inkább megszüntetnéd vele a kapcsolatot mert így csak egy helyben toporogsz.
2023. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Ja hogy annyira együttérző a srác, hogy közben megcsalja a párját veled? Mert ez már megcsalás kategória. Ez egy undorító kis pöcs, nem tudom milyen varázslatos karaktere lehet egyébként, de ennyit pont elég tudni amennyit leírtál,elárul eleget. Téged is pont ugyanígy megcsalna valakivel akit ,,megsajnál'', azonnal felejtsd el. (bár a barátnő valószínűleg jobbat érdemelne nála) És ha majd lehet és eljutsz oda, kérdező te is éld át,hogy a párodat csókolgatják mert a másik fél nagyonnagyon szerelmetes.
2023. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!