Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a nő is szeretőnek számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő is szeretőnek számít, aki tudja, hogy foglalt a férfi, de addig nem hajlandó lefeküdni vele, amíg nem hagyja el a feleségét a férfi?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 17:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megcsalás,akkor nem lenne semmi köztük és félvállról venné a pasit.Randizgattnak meg csók,addig a feleség nem számít?
2023. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból számít, hogy így nem lesz hosszú ideig tartó huzavona. Hamar kiderül, hogy ki mit akar, és mi lesz a folytatás
2023. júl. 2. 18:38
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kezdtem volna vele,mert nős.
2023. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretőnek számít.Ugyanaz, mintha .aszatnád magad vele.
2023. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

Feleslegesen vesztegeted az időd. Egy pasi sem fog elvárni egy zsákbamacska nőért. Azt sem tudja összeilletek-e, bármilyen szempontból.

Miért kell neked olyan pasi, aki a felesége mellett mást hülyít és le is feküdne vele, ha rajta múlna? Ugye tudod, hogy veled is ugyanezt csinálná?

Az ilyenek nem akarnak elválni. Aki el akar válni, mert olyan rossz a kapcsolat, a másik nő nélkül is elválik.

2023. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerető vagy.
2023. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Elég sokszor elválik a férfi, én is tudok több ilyen esetet. Ezzel csak a feleségek nyugtatják magukat, hogy nem.
2023. júl. 2. 20:12
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező téged ugyanúgy szétcsalna... Ez a fontos, ne a feleségekkel törődj már, hanem magaddal, hogy ugyanott kötsz ki.

"Aki másnak vermet ás maga esik bele!" - Ezt még nem hallottad soha? Pont ide illik, a te élethelyzetedhez. Ébredj már fel. Ideje lenne.

2023. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Te minek tekintened kerdezo, ha a ferjed ilyeneket csinalna egy masik novel? Amugy meg mi a garancia, hogyha teged valaszt, hogy nem is fog ilyet csinalni a hatad mogott? Talan el kene gondolkoznod ezeken is, ahelyett, hogy a pinaddal probalsz valtozast kikenyszeriteni. A ferfiak kifejezetten szeretik, amikor ultimatumot kapnak. Ja nem.
2023. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem vagyok egy unalmas, lusta, gyerekeire ráfüggött nő, engem nem lesz oka megcsalni. És az ultimátum segít a döntésben, megmutatja, hogy mi a helyes irány. Ha már ez ultimátum lenne.
2023. júl. 2. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!