Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy foglalt férfit mi vezérel 4 éven keressztül "lelki kapcsollatra"? Szerelem? Minden napos a kapcsolat tartast. Régen lehetőség szerint 1-2-3 òràs napi beszélgetések. Ő keres.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerelem, vonzodas. En hozzamennek azon nyomban.
2023. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy dolog biztos, hogy nem a helyesírásodért szeret.
2023. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is hozzàmennék, ha nemm lennék foglalt. Ő is ezt mondta, ha engem ismert volna meg elōször valoszinū most minden mas lenne... 2 évig odaig volt ertem még a parja kicsatant. Onnantol mérsékeltebb lett, de minden nap keres.
2023. ápr. 16. 19:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen a figyelem miatt. Nem is gondoljátok hány házas embernek van online bizalmasa, akivel eldumalgat. Sokan meg csak nem is ismerik személyesen egymást, de mindent kibeszelnek. Problémát, örömöt, elég sok mimdent. A barátnőm évekig chatelgetett egy hapsival aki nemetorszagban elt, soha nem talalkoztak, mindkettőnek parja, hazastarsa, és a lényeg, meg csak nem is fordult sose intimre a dolog. Hanem szimplan haveri kapcsolatrol beszelhetünk. Van olyan is aki flörtölget, fantazial a másikról, de nem mindegyilből lesz valami, sokszor eltűnnek, de addig míg figyel rajuk valaki jol esik.
2023. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2/3 azért vagy itt, hogy az önbecsülésed a helyesiras szabàlyaiin felylezd? A kérdésre vârom érett emberek vàlaszait. Felylezd magad. Én is ezt csinàlom. Nem a helyesirasommal, az igaz. 20 éve élek külföldön. Ne haragudj, hogy mar nem

ugy megy.

2023. ápr. 16. 19:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyikötök tudja, hogy az online illetőnél ki van a monitor mögött?:D
2023. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt onleinről?????
2023. ápr. 16. 19:12
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 4/7. Én nem.
2023. ápr. 16. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4 évnyi, napi több órás beszélgetés alatt nem sikerült még ezt kitárgyalnotok, hogy mit is jelent ez számára, számotokra?
2023. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy itt a gyakorin minden kva kérdést trollok tesznek fel. Sőt, monstanra biztos is vagyok ebben.
2023. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!