Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a nő is szeretőnek számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő is szeretőnek számít, aki tudja, hogy foglalt a férfi, de addig nem hajlandó lefeküdni vele, amíg nem hagyja el a feleségét a férfi?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 17:27
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ja és nem a pinámmal, ha már ilyen tirpák módon írod. Hanem azzal, hogy mindeben jobb vagyok mint a feleség. Szebb, fiatalabb, kreatívabb, belevalóbb és gyerekem sincs ráadásul.
2023. júl. 2. 21:12
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Ezt egyszerűen zsarolásnak hívják. Amelyik pasit ezzel rá tudod venni a válásra, az annyit is ér.

Az sem egy optimális eset, mikor szeretőt tart a férfi, de ha okosan csinálja, akkor felesége nem vesz észre semmit. Pár alkalom után lezárja, és szent a családi béke, csak kicsit feldobta a házasságát. A felesége meg amiről nem tud, az nem fáj. A gyerekek is békés, biztonságos családi fészekben nőnek fel.

Te meg kizsarolod, hogy el is váljon, mindenképpen szétdúlsz egy családot és tönkreteszed a gyerekek életét, önzésből. Szerintem ez sokkal rosszabb, mint pár numera titokban, de a család megmarad.


Ilyet egy esetben tudok elképzelni. Mikor a házasság már rég túljutott a haldokláson, a pasinak meg nincs hová mennie, és kapóra jön egy szerető, akinek van lakása. Baromi nehéz egyedül fenntartani magad anyagilag, ha fizeted a gyerektartást is. Sajnos ilyenkor kell arra is készülni, hogy az ilyen nő elkezd kárálni, mikor jönnek láthatásra a gyerekek, meg állandóan téma, hogy kevés a pénz és el akar marni a családtól végleg. Még időben kell mellette keresni egy normálisat, egy biztos pontot. De kiugrónak, egy pár hónapra, szükség megoldásnak elmegy.


Igazi férfi úgysem hagyja magát zsarolni. Cipőt se veszünk felpróbálás nélkül.

2023. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Meglátod, hogy:

• megdug aztán dobni fog

• megdug, de csalni fog, mert nem bír a vérével és el fog hagyni más személy miatt téged is


Hiába vagy "szebb okosabb stb" egyszerűen te is kevés vagy számára, az olyan típusú "ember" senki és semmi miatt nem változik jobb irányba. Kár erőltetni a lehetetlent.

2023. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Kinek magyarázod a tetteid? Szerintem tök mind1, hogy mi az elítélendő... nem nekem élsz.... De te ezen rugózol és magadat nyugtatgatod, hogy jaj jaj jaj én jó vagyok, én nem vagyok szerető. Nem mind1? Erotikus beszélgetések fotók... húzod a mézesmadzagot.

Az lenne egyenes, és akkor lennél erkölcsileg kifogástalan, hogyha valaki házas, nem csinálod ezeket. Akkor is el tudja dönteni őfelsége, hogy a házassága kell-e neki, jó e neki. Eleve hogy lehetne megbízni egy ilyen emberben azok után amit a családja háta mögött tesz? Téveszme.

2023. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van gyereke a főszernek akkor b.hatod. Meg az írásod alapján agyilag zokni vagy. A feleségnek simán lehet több esze mint neked!
2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs gyereked, mióta plusz pont? A felesége nem csak úgy pottyantott szűznemzéssel. Az az ő gyereke, a húsa és vére. Akit szintén elhagy, akivel szintén megromlik a viszonya.

Az, hogy fiatalabb vagy, meg a kotont is lényeges, izgalmas tud lenni egy-két dugáshoz. De egy kapcsolathoz nem sok pluszt ad.

Már ha igaz egyáltalán. Nem egyszer volt már rá példa, hogy a csaj reklámozta magát, hogy micsoda vadmacska az ágyban, nála aztán nincs tabu. Aztán első alkalommal kiderült, hogy a kanyarban sincs, csak a szája nagy.

2023. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Fú,de nagyon buta.Legtöbbször a pasi,ha lebukás a neje előtt ott lapít és sír rí,hogy hát ő nem ereszti a feleséget,mert őt szereti.Az asszony kirúgja aztán az olyannak ,mint te előadja,hogy éljetek boldogan,mert szakított.Ezek a pasik egy anyát és egy szexistenőt akarnak egyszerre.Csak ugye anyámat csak nem dugom meg a szexistenő meg egyszer anyám lesz és jöhet az újabb vadászat.Hajrá!
2023. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted nem lenne idővel olyan nő, aki nálad szebb, fiatalabb, kreatívabb stb?

Ha ilyen felszínes dolgokat tartasz magadban fontosnak, akkor nagyon hamar arcul fog csapni az élet, mert mindig mindenkinél van jobb.

Ezért írták fentebb, hogy veled ugyanúgy megcsinálná ezt később.

Nekem speciel biztos nem kellene olyan férfi, aki egy kacsintásra lepasszolná a párját, de te tudod.

2023. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"engem nem lesz oka megcsalni. És az ultimátum segít a döntésben, megmutatja, hogy mi a helyes irány. "

Az ilyen kalandozó nős fasziknak az is elég a félrebszásra, hogy aznap éppen szar az idő. Vagy csak kell a változatosság. Tehát, okot mindig találnak rá.

Attól, hogy vàlaszút elé àllítod, az még nem biztos, hogy a helyes irány lesz kérdező. A helyes irány az lenne, ha elhajtanád az ilyeneket a pcsába, nem leàllsz velük játszmázni.

Ideje lenne levetkőzni a naivitást végre.

2023. júl. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szebb, fiatalabb, kreatívabb, belevalóbb és gyerekem sincs ráadásul."


Tehat ezek az ertekeid. A nagyja az idovel valtozik, kreati bar lehetsz, de azert te nem vagy egy eles kes a fiokban. Az, hogy birod az analt, az edeskeves lesz egy ferfi megtartasahoz. Plane egy olyan ferfi megtartasahoz, aki csettintesre eldobja a csaladjat. Nem az a kotodo alkat, ahogy nezem. Egyebkent csinaljatok, megerdemlitek egymast, o mar tonkretette a csaladjat, ti meg jo kis helyi katasztrofa lennetek. Erkolcsi erzek gyakorlatilag kizarva, a hulladek ertekrend kozos. Legalabb nem masok idejet raboljatok, igazi win-win szituacio.

2023. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!