Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapokig udvarolt nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig udvarolt nekem, rájöttem, hogy mégiscsak érzek iránta valamit. Hogy tudja ezek után azt mondani nekem, hogy "hagyjuk a francba"? Most hogy adnék neki egy esélyt.

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Elszúrtad...ez van
2023. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem szúrtad el, tök jól csináltad. Végre kifáradt. Ha hamarabb beadod a derekad, már egy rövid kapcsolat után mondta volna hogy hagyjuk a francba. Az ilyennek csak az kell hogy függővé tegyen valakit, aztán mikor már megvan akkor valahogy próbáljon kicseszni vele, mikor hogy. Valószínű azért nem voltál odáig érte eleinte, mert érezted hogy milyen ember, szóval megúsztad.
2023. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem tehettek róla, nem vagytok egymásra hangolva.
2023. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Hónapokig udvarolt nem kellett...most Te nem kellesz 🤷🏻‍♀️.
2023. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
4 De amúgy akkor minek udvarolt? Csak kérdezem. Az ember azt gondolná, hogy egy épeszű ember annak udvarol aki komolyan tetszik neki. A nem épeszűek meg össze-vissza játszmáznak.
2023. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Belefáradt, megbántotta az érdektelenséged, talált mást, a legmélyebb tisztelettel a leghalványabb bántó hang nélkül: ti nem hercegnők vagytok, és ez nem egy 12. századi lovagregény
2023. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
5 ahogy a 6 írja...belefáradt. Ha hónapok alatt nem lenne egy adott pasival semmi Én is lézárnám és onnantól nem érdekelne ha a feje tetején forogna se...hiába akartam.
2023. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Ebből a talált mást az teljesen normális indok, de az hogy 3 hónapig udvarol, majd tapasztalja az első sikert, és akkor ennek hatására hirtelen elveszíti az érdeklődését, ez mondjuk játszma, sőt, majdnem komolyabb agybaj már.
2023. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Pont addigra fáradt ki lelkileg, mire a nő adott volna pozitív visszajelzést.

Elkéstél, kérdező, máskor ne játszmázz egy neked udvarló férfi érzéseivel.

2023. júl. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
8 ne beszélj hülyeséget.
2023. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!