Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapokig udvarolt nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig udvarolt nekem, rájöttem, hogy mégiscsak érzek iránta valamit. Hogy tudja ezek után azt mondani nekem, hogy "hagyjuk a francba"? Most hogy adnék neki egy esélyt.

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

De cuki vagy.

Ezt az adnal neki egy esélyt így mondtad neki? Mert ez igen lealacsonyító és megalázó, nem csodálom, hogy nem kér belőle.

De neked nem ő kell, csak a figyelme. Most meg gondolom, hogy nem feléd irányul, már kene vissza.

2023. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszitek, hogy aranyból van a p.ncikátok, aztán meglepett Pikachu fejet vágtok, ha a pasi mégsem hagyja magát hónapokig csicskáztatni a semmiért...
2023. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Játszadozasnak erzi a reszedrol es komolytalannak gondol. Nem fog kapcsolatot kialakitani olyan novel aki nem tudja mit is akar, ez szerintem ertheto.
2023. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek hülyék. Tessék, ott a nő, kialakult a bizalma feléd, erre vártál, ezen melóztál, erre meg se próbálja megcsókolni és boldog lenni vele. Hát a hisztis anyukáját. Mintha neki csak a sikertelenség és boldogtalanság kellene, ha már valami jó történne, az nem kell.
2023. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Ilyenek vagyunk .
2023. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mégis mire gondolhatott?

Ami a leglogikusabb: az, akire te hajtottál, faképnél hagyott, és ő csak maradékelven kellene.

Erre egy választ adhat, akinek van gerince:

HÚZZ A FENÉBE!

2023. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a hónapokig tartó udvarlás alatt fokozatosan fogyott belőle a lelkesedés, remény, hogy ebből mégis lehetne valami. Aztán elhatározta magában, hogy lezárja ezt a dolgot, inkább hagyja az egészet a fenébe, mert csak idő és energiapazarlás, erre te, látván, hogy csökken a rád irányuló figyelme, hirtelen úgy döntöttél, hogy "na jó, ha nincs ló, jó lesz ez a szamár is". Hát nem lep meg, hogy ezzel már nem hoztad lázba a pasit. Túl kevés, túl későn.
2023. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%
Miután összefeküdtél több férfival akik kihasználtak rá jöttél .. ilyen nobol van par..
2023. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!