Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom miért bámul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LauraFazekas kérdése:

A volt barátom miért bámul engem? 2 hónapja engem néz, néha idegesít engem, nem tudom mit tegyek. Tudtok párat mondani ezzel kapcsolatban, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél éve megszakadt a kapcsolatunk és azóta nem beszélünk. Sajnos nehéz volt elengednem őt, mert túlságosan bele szerettem és most nem vagyok szerelmes, mert kiderült hogy az illető foglalt annyira megdöbbentem és teljesen összetörte a szívem, nagyon fájt amikor elmondta. Nem volt más választásom, hogy elengedjem őt. Elkezdődött a suli és már eltelt 2 hónap úgy október közepe és elkezdett engem bámulni, nem tudom miért, de az tudom, hogy az illető foglalt. És 2 hónapja engem néz, nagyon idegesít. Néha visszajönnek az érzéseim iránta. Egy iskolában járunk 2 éve ismerjünk egymást de nem annyira ismerem őt.
2023. jan. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Te pedig nézed, ahogy néz. Ennek sincs több értelme...
2023. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nézni őt, csak akkor látom amikor ott van. Azért csinálom így mert nem akarok tőle semmit. Levegőnek nézem őt.
2023. jan. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!