Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy vége?

Figyelt kérdés

Igaz nem is voltunk soha együtt, de egyszer lefeküdtünk, meg csokoloztunk egy-ketszer. Viszont nagyon erősen kötődik hozzám, azt mondta én vagyok az egyetlen dolog amiért érdemes felkelnie és tudom hogy nagyon megbántanám.

Ha nem írok neki vissza aznap, akkor nagyon erősen szorong.

Azt hittem eltűnik, ha ritkábban írók vissza (eddig minden lánnyal ez volt), viszont már hónapok óta folyamatosan beszélünk és tényleg nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy ne bántodjon meg. Nagyon aranyos lány :(((



2023. júl. 7. 03:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
És mért nem akarod kedvesednek akkor? Csak jót mondasz róla.
2023. júl. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert egy másik lány is van a képben.
2023. júl. 7. 03:36
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

2: Hát akkor mit agyalogsz, süsketeg! :))

EZT mondd meg neki!

2023. júl. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ezt sem bírná ki, nagyon önbizalom hiányos így is. Nem bírná ki és azt keresné mi benne a hiba, illetve utána lévő heteiben folyamatosan sírna, ez 100%
2023. júl. 7. 04:22
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen beszari vagy akkor ne játsz két kapura.
2023. júl. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az igazat, a szakítás fáj, egy ideig rossz lesz neki, de utána meg jobb lesz.


A hitegetés ennél sokkal rosszabb.

2023. júl. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

4: Hitegetés, hazugság rosszabb, mintha őszinte lennél. Minél tovább hülyíted, annál rosszabb lesz neki.


Nagyon helyes, hogy keresni fogja mi benne a hiba, talán legközelebb megfelelő partnert választ!

2023. júl. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell neki mondanod, ha a másik lánnyal szeretnél lenni. Majd kiheveri idővel.

Erre nincs más lehetőség.

Ha nem akarsz tőle semmit, kár hülyíteni. Mond meg neki még ma.

2023. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog bántódni és fájni is fog neki. Ez ebben az esetben elkerülhetetlen. Itt azt tudod tenni, hogy a méltóságát a lehető legjobban véded. Tehát van szépen tartásod ahhoz, hogy személyesen leülj vele és elmondod, hogy nagyon sokat gondolkodtál, mert nagyon értékes és jó nő, de sajnos az érzelmeid csak barátságot tükröznek irányába. Mivel fontos neked, ezért nem szeretnéd megbántani azzal, hogy nem vagy őszinte. Sajnálod, hogy ez ilyen sokáig tartott, neked is nehéz, mert nem szeretnéd megbántani.
2023. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Kerdezo nem hiteget, hanem erzelmileg zsarolva van. Meg ha nem is szandekosan teszi a lany, hanem kapaszkodik gorcsosen, depresszios vagy nemtudom. Ez meg nem pasi-no felallasnal is teher.

En se tudom, hogy mondd mef, de szep szo nem letezik. Ilyen helyzetben csunyan kell a vegen, hogy hasson, es ne az legyen, hogy jo, akkor veget vetek az eletemnek.

2023. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!