Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg mondjam neki h vege?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mondjam neki h vege?

Figyelt kérdés
A baratommal 1 honapja vagyunk egyutt,az elott mar fel eve ismertuk egymast es tok jo baratok voltunk..de aztan ebbol szerelem lett,es az elejen nagyon nagyon szerettem,de most mar valahogy nem erzem azt amit regen. es mar nem vagyok szerelmes bele csak szeretem. es nem akarom kihasznalni ugy hogy mikor o mondja h szeret,akkor mondom h en is ot es mar nem nagyon erzem azt. de felek ha szakitok vele valami hulyeseget fog csinalni,mert tudom milyen duhkitorekeny.

2014. júl. 31. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább szivatod?
2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fog semmi rosszat csinálni, ha úgy érzed hogy már nem jó a kapcsolat akkor nyugodtan véget vethetsz neki, kényszerítve úgyse vagy meg felelősséged sincs ami meggátolna.


De ha valamivel sakkban tart vagy fenyeget téged a srác akkor azt csak vedd még egy oknak amiért szakítanod kell vele.


"dühkitörékeny" hahahahahahahah

2014. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is nemrég. A sztori is majdnem ugyanaz. És én is megtettem azt a lépést, hogy véget vetettem a kapcsolatnak. Elvégre szánalomból nem lennék senkivel, és csak hazugság lett volna illetve áltatás a kapcsolat (magam részéről). Ülj le vele, és beszéld meg őszintén az érzéseidet. Ha helyre lehet hozni (akár magadban az érzéseket) akkor próbáljátok meg. De ha te valóban úgy érzed, hogy nincs tovább, akkor jobb ha szakítasz vele. Más kérdés, hogy reagál, főleg hogy labilis, de így jobb lesz idővel mind a kettőtöknek!
2014. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp az ilyenekért van ilyen sok sztereotípia a nőkről..
2014. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!