Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tett ezt:' (? Ha netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tett ezt:' (? Ha netán keresne reagáljak, vagy ha nem is keres mondjam meg neki h örökre vége vagy csak én fújom ezt fel?

Figyelt kérdés

most lett belőle elegem!!!! úgy

volt

hogy ma talizunk. tegnap ugye

megírtam neki amit gondolok

hogy ritkán ír és hogy legalább

annyit írhatna nem tudok írni

mert dolgom van vagy ép álmos

vagyok és megyek,és azt is

h megyek aludni. ő erre fel

megkérdezte hogy akkor mikor

talizunk éjszaka kétszer is de ugye

én

aludtam így nem tudtam

válaszolni . de különben is abban

maradtunk h talizunk. annyit

kértem tőle ha változik és nem

tud vagy nem akar jönni írjon h

ne keljek fel potyára és ne

induljak el feleslegesen.

ma reggel 6kor ír hogy jól van

értem

akkor talizzunk vasárnap mert

hogy

haragszom rá. írtam neki 7-kor h

nem

haragszom rá és talizunk ma

ahogy

megvolt beszélni de egyszerűen

nem

tudom elérni. milliószor hívtam

de

nem veszi fel!!! Már a buszhoz

meg

rég el kelet volna menni.

betelt a pohár!!! nem igaz h nem

hallja hogy csöng az a k@rva

telefon!!!!!!!

ennek már több mint egy órája és azóta sem keresett se levélben sem telefonon.

és most meghasad a szívem,hogy ezt tette velem és ilyenkor már rég együtt lennénk :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(



2014. okt. 4. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúúúúúú ezt durva volt végig olvasni. Nekem rémes a helyesírásom de legalább a nagy betűket írd ki.

Egyéb iránt tettél már fel kérdést hasonló problémával ugye? Mert emlékszem egyre hogy nem ír eleget meg nem keres meg ilyesmi.

Na én annyit látok hogy elbeszéltek egymás mellett. Soha nem szabad egy vita lezárta előtt elmenni aludni különben a másik fél jogosan gondolja hogy durci van.

Várd meg hogy ír-e. Nem tudom hány évesek vagytok de ez a kapcsolat nem a legmegfelelőbb ha mások az igények ettől függetlenül nem hinném hogy ilyen pitiáner dolog miatt kéne szakítani ha más egy kis vitától így kiborulsz.

És azt tiszteletben kell tartanod hogy a srác nem olyan nagy romantikus mint te. Én se vagyok és volt olyan pasim akivel pont azért lett vége mert állandóan a nyakamra járt meg irtogatott stb. Ha ő nem ilyen soha nem is lesz ilyen és ha ráerőszakolod akkor előbb utóbb lelép. Ha nem tudod elfogadni így a kapcsolatot és úgy érzed nem kapod meg amire szükséged lenne lépj ki. De ne azért mert ma a srác nem akart találkozni hanem mert összességében nem illetek össze.

Remélem ki bírod bogarászni hogy mi a lényeg :D Kicsit katyvasz lett azt hiszem.

2014. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom, több dolgot mosol össze:

1. az aktuális dolgot szerintem felfújod. (Ez a "már több, mint egy órája nem hívott vissza" rész számomra "vérfagyasztó", bocs...Az "ezt tette velem" címsor után valami sokkal "súlyosabb" problémára számítottam - bár megértem, ha most fel vagy húzva, azért kezeld a helyén a dolgot!)

2. ha amúgy tényleg nem keres "elégszer" (tehát te hosszabb távon is "többet teszel bele a kapcsolatba") és ezt nem lehet megbeszélni vele, akkor egy idő után megunnám és szakítanék vele

3. ha nem ír akkor sem, ha változik a program vagy bizonytalanságban tart, és rendszeresen "utolsó pillanatban" fixálja le, hogy mikor, hol találkozzatok, az meglehetősen önző dolog (hacsak nincs erre valami különösebb oka - kiszámíthatatlan munkabeosztás, beteg rokon vagy valami): meg kell beszélni, ha ráunsz, hagyd ott.

2014. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez tipikus esete a bolhából elefántot szólásnak.
2014. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!