Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy meg voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy meg voltál róla győződve, hogy valakivel kölcsönös a vonzalom, de kiderült, hogy ő nem így gondolja?

Figyelt kérdés

Miért gondoltad, hogy kölcsönös?

Hogy derült ki, hogy nem az?


2023. júl. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
volt
2023. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig még mágnest is vittem magammal, a biztos hatásért!
2023. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában így van!
2023. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

1. Összejött mással.

2. Ghostingolt.

3. Munkahelyen átnézett rajtam.


Miből gondoltam?


1. Mindennap írt vagy hívott hónapokon keresztül.

2. Szintén, mint az első.

3. Addig nem keresett munkaidőn kívül, de utána egy darabig igen és munkahelyen zavarban volt a társaságomban.


Ja és én vagyok a nő.

2023. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek volt már ilyen.
2023. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa volt az egesz, de valoszinu en ertettem felre (pedig nem szoktam)

Zavarban volt a jelenletemben, belenevetett abba amit mondott, szoval erdekes volt. Ezeket en teljesen levettem, de lehet mindenkinel zavarban volt.

En leptem fele vegul, de volt valakije-aztan kiderult hogy kamuzott, mert barataim lattak tinderen:D bar lehet akkoriban volt valakije ki tudja

Ez van.

2023. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor flörtölnek viccelődnek velem es külön kitüntetnek a figyelmükkel, bepróbálkoznak, aztán ahogy beszélünk napokat egyszercsak bevágnak olyat hogy és a feleségem igy meg úgy.

Jah mondom feleség? Akkor minek szorakozik velem?.ilyenkor ugy érzem magam mintha lenne neki kin röhögni hogy bevette a csalit, szivatást.

2023. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy meg voltam róla győződve. Olyanokat és úgy mondott meg tett amik arra utaltak. Viszont mikor konkrétan ilyenről beszéltünk, azt mondta csak barát vagyok. Én még mindig meg vagyok róla győződve. Csak a tagadásának okát nem értem.
2023. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!