Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok! Elmentek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Elmentek randizni valakivel akkor is, ha még nem vagytok biztosak benne, hogy bejön nektek az illető, vagy csak akkor, ha már megvan a kölcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Aki nem biztos, hogy bejön, azzal nem randizok. Ilyen egyszerű.
2019. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor is elmegyek ha nem vagyok biztos benne hogy bejön, nyilván nem alakult még ki bennem semmi, de éppen ezért jó a találka hogy ez alakuljon valamerre.
2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Én sose randiztam senkivel, amíg nem ismertük meg egymást jobban, általában minimum pár hónap haveri viszony előzte meg a dolgot. Amíg csak fizikailag vonzó az illető és nem ismerem a személyiségét, addig nem is jöhet szóba randi.
2019. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Randa ***** válasza:
67%

Amíg nem beszélgetünk, randizunk ha úgy tetszik, nem tudom, bejön-e. El kell menni randira, persze ha nem ellenszenves alapból az illető.

Ez az én véleményem, de én még sosem randiztam.

2019. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyannal találkozok randi címén, akivel még csak neten kezdtem ismerkedni, egy első személyes találkozó bizonytalanul is belefér, és személyesen eldől, hogy van-e értelme folytatni.
2019. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

#3! "Én sose randiztam senkivel, amíg nem ismertük meg egymást jobban, általában minimum pár hónap haveri viszony előzte meg a dolgot. Amíg csak fizikailag vonzó az illető és nem ismerem a személyiségét, addig nem is jöhet szóba randi.

" Lehet, hogy nagyon maradi felfogásu vagyok de a randi nem arra van, hogy megismerjétek egymást egyre jobban?

2019. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor randizom, ha megvan a kölcsönös vonzalom.
2019. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!