Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te miből érzed azt ha valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te miből érzed azt ha valakivel a vonzalom kölcsönös?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy honnan lehet azt tudni hogy nem csak te képzeled be, hogy a másik fél is ugyanúgy érez hanem később pl. mások is megerősítik a "gyanúdat" jelekből. Mik ezek? :)

2019. máj. 17. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

1: XD

Úgy érti, még előtte honnan érzed.:)

2019. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen még sosem volt. (Nem is hiszem, hogy lesz)
2019. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran van a közelemben, figyel arra amit mondok társaságban is, finoman megérint ha van lehetőség, gyakran néz, intenzívebben próbál velem kommunikálni mint a többiekkel, volt aki egy elköszönésnél mélyen a szemembe nézett, átkarolta a derekam és félig a számra adta a puszikat én meg nem fordultam el. Ezeket többnyire egy külső szemlélő is észreveszi de mivel én eléggé odafigyelek a részletekre ezért azonnal kiszúrom ha valaki vonzódik hozzám.
2019. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Egymásra pillantunk, összemosolygunk, nehezen közeledünk egymáshoz, de ha összejön, akkor érezhetően jól elvagyunk egymással.
2019. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bókolgat, érdeklődik irántam és nem udvarias sablon dumákkal, hanem mélyebb érdeklődés, keresi a társaságom.


A másik oldalról is hasonlóan, ha valakit keresel, akkor nem zárkózik el, ő is aktívan érdeklődik irántad, kedves, hízelgő megjegyzéseket tesz, a kedvedben akar járni.


Vannak konkrét megjegyzések is, amikből egyértelműen lejön, nem várja el az ismerkedő partnered sem, hogy mindig valami "jelekből" olvass, van úgy, hogy simán közli, hogy szeret veled lenni, meg ilyen-olyan kedves megjegyzések. Ha tetszik valaki, akivel kölcsönös, akkor ezt valamilyen formában én is közlöm. Nem vagyunk némák, hogy folyton jelekből értekezzünk.

2019. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 3 Szerintem vannak a simogatást és puszilgatást megelőző jelzések, amikből lejön, hogy kölcsönös a vonzalom. Különben az ember nem puszilgatna akárkit, akihez vonzódik, mert ez rosszul is elsülhet.
2019. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3: Akkor is el lehet fordulni, ha vonzódsz, és ez elég gyakori..:)
2019. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!