Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a nő lájkolja a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nő lájkolja a férfi képeit a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Ez miért lehet szerintetek? A páros férfi tagja egyébként sokkal aktívabb, 3-4x több képet oszt meg és dupla annyi követője/követése van. Mégsem lájkolja a párja képeit. A nő viszont igen.


Lehet, hogy semmit nem jelent, de ha mégis akkor mit? Aki többet használja a felületet a párja képeire miért nem reagál, ha a nő viszont igen?

Mert ha kölcsönösen nem reagálnak, oké. De ha az egyik fél mindet lájkolja, a másik meg egyáltalán nem?


2023. júl. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert a nőnek tetszik a párja facebookos tevékenysége, a nő meg lehet hogy csak csajos dolgokat meg idézeteket oszt meg, vagy naponta szelfizik, azon nehéz olyat találni amit komolyan like-olhatna egy férfi.
2023. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb ugyanolyan dolgokat töltenek fel. A férfi nagyon jó testű, edzős képeket, meg ehhez hasonlóakat tölt fel. Viszont a nő jobban fel van öltözve a képeken az biztos. A nő inkább olyanokat rak fel, amikor elutazik vagy valami programra megy. Idézeteket vagy ilyeneket soha. A párja ilyet is, meg amit írtam. Tehát a képeken ők vannak.
2023. júl. 29. 19:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a párja "ilyet is" alatt nem az idézeteket értem, hanem az utazós képeket.
2023. júl. 29. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nő pitizik akkor. Különben nagyon gyakori ez, nekem is vannak ilyen ismerőseim. A férfiről kb csak úgy lehet tudni hogy kapcsolatban van, hogy a nő az idővonalára kitesz képeket ahol bejelöli.
2023. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami tojás?
2023. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Már kiírtad. Milyen választ akarsz? Hogy a férfi nem is szereti a nőt? :")
2023. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket annyira, de nekem rosszul esne a nő helyében. Főleg, ha én lájkolom, vagyis nekem ez valamennyire számít.
2023. júl. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!