Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak rajongás?

Figyelt kérdés

Ő 24 éves , én 23 . Évek óta ismerjük egymást közös társaság által,mindig is volt egyfajta szikra közöttünk de elnyomtuk bizonyos okok miatt.....


De mostanában egyre közelebb kerültünk egymáshoz...


Messze lakik,

-folyton irni akarok neki

-folyamatosan rá gondolok

-folyamatosan a képeit nézem, látni akarom őt

-Érdekel hogy milyen volt a napja , hogy érzi magát,mi van benne... nyilván nem zaklatom....

-aggodok érte,rossz kedvem van ha neki is

-Néha csak úgy fekszek és elképzelem őt, amikor találkoztunk,visszapörgetem a fejemben a beszélgetéseket,a történéseket

-Kivanom őt

-Amikor meglátom a szivem kiugrik a helyéről,nem tudok nem mosolyogni.

-Elvarazsol a szeme a mosolya

-Amikor olyan témáról beszélünk elönt a forróság

-Érdekel a hobbijai, kicsit kutatok utána....


Nagyjából ezek...

Szerintem ő is hasonlóan érez...

Ez a szerelem?



2023. júl. 31. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi a szerelem, igen. Amúgy a szerelem és a rajongás eléggé közel áll egymáshoz, szóval nem kell vagy-vagy-nak lennie.
2023. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

+vele álmodok néha...

Ezt elfejtetettem leírni.

2023. júl. 31. 16:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

rajongás+ kivetitett érzelmek---


ha pedig a hiány táplálja akkor főleg nem szerelem!


probáld meg az összes felsorolt dolgot ami vele kapcsolatos levenni róla a fókuszt mostantól


nincs napi rá gondolás, nem nézegeted a fényképét stb..


nem gondolsz rá napi szinten, nem táplálod folyamatosan impulzusokkal a kivetitett álmaidat felé, egyszerűen megszünik létezni számodra...


majd 6 hónap után egyszer csak kezdj el gondolni rá, ha akkor is ugyanezeket érzed és nem változott semmi, akkor szerelem!

2023. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jaja, mert ez így megy, hogy elhatározod, hogy nem gondolsz rá :D Ne gondolj egy fehér elefántra - mi jut eszedbe először?
2023. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Évek óta tetszik, és nem múlt el az érzés..
2023. júl. 31. 16:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Folyton elnyomtam magamban, nem figyeltem rá működött is de már egyre inkább nem megy
2023. júl. 31. 16:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy most van valami köztetek? Honnan gondolod, hogy ő is hasonlóan érez? Ismerkedni kellene egymással, aztán majd az idő eldönti, hogy mi van benne.
2023. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

lehet azt várja, hogy kezdeményezz, irj neki ha már ennyi ideje szivatod magad az érzelmekkel, fel fog örölni egy idő után és kihat az életviteledre..

ha folyton elnyomod akkor csupa kinlódás az egész nem?

2023. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
folyamatosan beszélünk már,3 hete legalább, és így viszonozza... Nem volt még ugy semmi komoly köztünk...
2023. júl. 31. 16:30
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor lépni kellene! Te a fiú vagy a lány vagy?
2023. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!