Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen flegma lettem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen flegma lettem vele mert nem akarok szerelmes lenni bele, nagyon zavarja ez. Vajon azert mert neki sem vagyok kozombos?

Figyelt kérdés

Felek hogy szerelmes leszek bele, probalom a legminimalisabbra csokkenteni a konkaktot de van hogy napokig egy helyen vagyunk igy eleg nehez.

Ugy vedekezek hogy elegge flegma lettem vele, nem tudom rosszul esik e ez neki, vagy azt gondolja e hogy nem kedvelem mar de nem is tudatos ez nekem csak belulrol jon.

Eddig ereztem hogy kedvel, es o is erezte h kedvelem de en nem akarok bele szeretni ezert jobb igy nekem ha tavol maradok tole.

Vajon mit gondol most?

Egyebkent elegge zavarja hogy milyen lettem vele. Lehetseges hogy neki sem vagyok kozombos?


2023. júl. 31. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs objektív akadálya, hogy együtt legyetek, akkor lépj felé, akár férfi vagy, akár nő.

Ha van, akkor viszont szuntess be mindenféle kommunikációt és ne agyalj ezen, mert be fogsz csavarodni.

2023. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az oka, hogy inkább flegma vagy, de ha nyomós okod van rá, akkor inkább többet ne tartsd vele a kontaktust.
2023. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg e dolgot: ütköztessétek a nézeteiteket.
2023. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már szerelmes vagy.
2023. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
jó nagy hülye vagy
2023. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. nem vagyunk egyformák, de érdekes volt ezt olvasnom nekem is.


Nálam (én vagyok a nő), amikor a fiú (nem tudok férfiként hivatkozni rá) egyik pillanatról a másikra elkezdett így viselkedni, azonnal jeleztem a nem tetszésem és én is távolságot húztam. Nem szeretne az ilyet, az egyenességet és a felnőtteket szeretem, a gyerekeket és a játszmákat nem.


Egyből arra gondoltam ha ebben ilyen, akkor az élet más dolgaiban is ilyen lenne velem, és ez számomra kijózanító volt. Esetemben egyből utána kapcsolt, ahogy láttam, mikor távolságtartó voltam, de irtó mód csalódtam es nem engedem, hogy más a kedve miatt bántóan viselkedjen velem.


Ha el akart csak lökni hirtelen ő is, védekezett, hat nagyon jól tette, mert ezután hoztam én is egy döntést..


Nem vagyunk egyformák, de a játszmák csak ideig óráig működnek.

2023. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki saját maga dönti el mir akar az évek viszont peregnek .
2023. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés már a 16 éves "fleghmahcicah" tinilányoknál is ciki. Sürgősen szokj le róla! Ezzel csak magadat égeted be.
2023. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!