Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért vonz mert elérhetetlenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vonz mert elérhetetlenné vált? Miért érzek ürességet? 30/f

Figyelt kérdés
Volt egy rövid intenzív kapcsolatunk anno, de nekem amilyen gyorsan jöttek az elsöprő érzések, olyan gyorsan el is múltak. Egy ideig nem beszéltünk, de aztán nyitni kezdtem felé, mert szeretem a társaságát, meg nagyon jó vele beszélgetni stb…szóval volt, hogy ráírtam, meg egyszer-egyszer azért megakadt rajta a szemem és előfordult, hogy bulik alkalmával kicsit össze-össze ért a kezünk, összenevettünk, rákacsintottam stb… Pár hónapja megkért, hogy ne keressem a társaságát soha többet, és mondta, hogy amennyire tud kerülni fog engem, mert szeret engem, viszont nekem már párom van 1 éve és csak fájdalmat okoz neki, hogy jóban vagyunk. Azóta tényleg úgy tesz mintha kb. nem is ismernénk, gyorsan köszön és elfordul. Nyilván nem fogom keresni, de olyan furcsa érzésem van. Amiatt lehet ez mert ennyire drasztikusan el akar távolodni tőlem? Normális hogy ez rosszul esik nekem?

2023. aug. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, eléggé gáz, hogy két nőt szeditettel...Miert nem szakítasz a pároddal és ismerkedsz másokkal?
2023. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak jóban akartam vele lenni, mint barát
2023. aug. 1. 18:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Alap ilyen a stílusom, szeretek flörtölni
2023. aug. 1. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze...


"szóval volt, hogy ráírtam, meg egyszer-egyszer azért megakadt rajta a szemem és előfordult, hogy bulik alkalmával kicsit össze-össze ért a kezünk, összenevettünk, rákacsintottam stb…"


Hűtlen farok vagy. 🤮

2023. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszi
2023. aug. 1. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi mondjuk meg, hogy hogyan érzel? Ezt neked kellene tudni… Ha nem akarsz komolyat a lánytól, hagyd békén, ő nem barátkozni akar! Ne legyél önző, vedd észre, hogy neki nem jó, ha “barátok” vagytok.
2023. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem fogja simogatni az egódat hogy más is szeret a párodon kívül.

Hagyd békén! Szeretne túllépni!

2023. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a párodról nem írsz semmit. Az ilyen sugar mommy, főz mos lakhatsz nála, van valami alap szex? Mert ha ilyen akkor persze hiányzik a normál kapcsolat, de ha nincs ilyen akkor meg éhen halsz belefulladsz a koszba és télen még meg is fagysz. Nem biztos hogy te ilyen vagy de nagyon sok pasi érdekből van valakivel.
2023. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ürességet általában akkor, és azért érzünk, mert mi vagyunk üresek. És úgy a világot is annak érezzük.
2023. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit,miért nem hagyod békén?Ha van kapcsolatod,miért keregeted föl az exeid? Ezeken gondolkozz el,mert ez nem normális viselkedés.
2023. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!