Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell a szerelem kialakulasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a szerelem kialakulasahoz?

Figyelt kérdés
Nehez kerdes, de gondolkodjatok, mitol ereztetek azt hogy szerelmesek lettetek? Van konkret valami ami kivaltotta? Vagy milyen tulajdonsagok osszessege kellett hozza? Van az a pont amikor az ember mar tudja hogy az tehat valami kivaltotta ezt az erzest. Szoval akkor fogalmazzatok mi valtozott hogy x illeto irant szerelemt ereztek holott x honappal ezelott még sak vonzalom volt.

2023. aug. 5. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
az első dugás.
2023. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor 1 ejszakas kalandokba is beleszeretsz barkibe?
2023. aug. 5. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
egyéjszakás kalandom még nem volt, de nem is vágyom rá. Csak azzal, akit kedvelek.
2023. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2023. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván kell, hogy alapból vonzónak tartsam, de nekem például a személyisége váltja végül ki. Nem fogom ezt itt taglalni, mert sok itt a rosszindulatú, meg nem is egyszerű ezt megfogalmazni, de vannak olyan gesztusok, vagy egy olyan nőies, kedves, szelíd stílus, ami engem meggyőz, hogy a másik nagyon értékes társ.

Egyébként könnyebb lenne olyan tulajdonságokat mondani, ami kiirtja az esélyt. :D

2023. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 es. Nem mindenkibe keszunk szerelmesek akjhez vonzodunk a cikk nem valaszolta meg a kerdest!
2023. aug. 5. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Kerdezo dehogynem,hormonok,kemiai vegyuletek egyvelege,ha nincs benne az a elegy irantad ,akkor nem alakul ki szerelem.
2023. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vonzodtam sok emberhez mesem szerettem bele egyikbe se,
2023. aug. 5. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéneknél eltér. Van, akinek egy dugás elég, te mást írsz... én pl nem tudok vonzódni, csak szerelmesen. Ezeket taglalni teljes időpocsékolás, mert se magadat, se másokat nem tudsz megváltoztatni.
2023. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Isten.
2023. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!