Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell az érzelmek kialakulásának? Nektek mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
Ha valakihez testileg és lelkileg is vonzódsz akkor miért nem vagy belé szerelmes? Ez idővel megváltozhat?

2021. szept. 10. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a masiktol fugg.


En nem merem kiadni megélni stb az erzeseim amig a masik nem érez semmit.


Kb parhuzamosan alakulok mindig a masikkal.

2021. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

A pasikon viszont azt vettem eszre h forditva van.

Az a nő nem kell aki kéznél van, csak akiert tenni kell. Bennük mintha a vadaszoszton feléledése jelentené a szerelmet csak.

2021. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 ezzel én is így vagyok, pont azért ilyen nehéz.


#2 ebben lehet valami. Bár azért biztosan vannak kivételek, de nekem is hasonló tapasztalataim vannak.

2021. szept. 10. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is nehezen megy kimutatni az érzéseimet.

Ha valakihez vonzódsz akkor ez persze idővel átváltozhat szerelemmé. Nekem a mostani kapcsolatomnál kb. fél év telt el mire szerelmes lettem belé.


26N

2021. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincs meg az elején az a bizonyos érzés, akkor később sem lesz!

Persze mindenkinél más, de én azt vallom az az igazi hogy nem utóbb jön meg a szerelem, hanem az "első percben"

2021. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet veled utolsó

Az a kémia amiről te beszélsz. Ha vonzódás nincs már a legelején akkor lehet hogy veszett ügy a dolog, bár ezt is meg tudnám cáfolni. A szerelemhez meg kell hogy ismerd a másikat, mert nyilván nem az ember külsejébe hanem a lelkébe szeretünk bele. Legalábbis én így vagyok ezzel

2021. szept. 10. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tudja, mi az a szerelem, mert senki nem érzi, amit más. Tehát ez egy saját magadnak legyártott definíció, nincs jelentősége, hogy szerelemnek nevezel-e egy kapcsolatot vagy sem. A felhozott példádban.
2021. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív dolog. Nekem elég volt pár hét, akivel most randizgatok, még érezhetően bizonytalan. Viszont nagyon tetszem neki, kívül és belül, ami egy jó alap.
2021. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szerelem kezdeni vonzalom "kémia" nélkül. Én még csak ilyen letaglózó szerelmet éltem át, az minden másnál erősebb volt. Akinek a lelkét szerettem, meg helyesnek találtam, az nem volt szerelem, hiányzott a plusz. Az csak egy "jó parti" volt, olyan, akivel érdemes összejönni, de hiába vártam, volt akinél 1 évet, egyszerűen nem ment, és kb 3 hónap után meredeken kezdett zuhanni az érdeklődésem, mert úgy éreztem, valami más kell, hogy "nem elég" nekem.. Pedig csupa jótulajdonság, helyes srác, de nem ment. Persze szakítani sem bírtam vele sokáig, teljesen megtörtem, sírtam meg szomorkodtam, kötődtem hozzá, meg tudtam, hogy jó ember és helyes, de nem ment.. Egyszerre volt borzalmas és borzasztó jó. Szerintem aki azt gondolja, hogy ez a szerelem, az még sosem volt szerelmes. A szerelem a kémia után mélyül el villámgyorsan, ahogy megismered, egyszerűen mindennel egyetértesz, amit mond, mintha lenne egy nagy közös részetek, amiről eddig nem is tudtatok, a világ azonos oldalán állnátok, nem tudnátok betelni a másikkal(és ez kölcsönös). Szerintem a plátói szerelem nem valódi szerelem egyébként.
2021. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 ez igaz, ezt én is aláírom

Nálunk megvan a kémia, vonzódunk egymáshoz testileg, lelkileg, jó a szex, a kommunikáció is.

Csak érzelmek nincsenek az egyik fél részéről.

És ahogy jellemezted a szerelmet "mintha lenne egy közös részetek amiről eddig nem is tudtatok, a világ azonos oldalán állnátok" -ez is igaz ránk

2021. szept. 10. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!