Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új kapcsolatban meddig várnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban meddig várnátok a szerelem/érzések kialakulására?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak akik eleve csak akkor kezdenek kapcsolatba, ha már kialakult a szerelem, de ha én mindig erre várnék, akkor egész fiatalságom alatt nem lenne senkim, mert nagyon nehezen leszek szerelemes. Nem is ragaszkodom feltétlenül ehhez az érzéshez, már az is elég lenne, ha érezném, hogy fontos nekem, hogy hiányzik,hogy szeretem. Ehhez képest 1 hónap ismeretség után csak annyit érzek, hogy kedvelem, megvan a vonzalom, kifejezetten jó vele a szex, nagyon jól esik hozzábújni, és a mellkasán feküdni, stb. De ha vége lenne, nem rázna meg különösebben,m illetve nem érzem azt, hogy ő az igazi, valami hiányzik, pedig helyes, érett gondolkodású, figyelmes velem, de mégsem túl nyálas, tehát megvan benne szinte minden, amit egy pasitól elvárhat az ember, de valami mégsem kerek. Szerintetek várjak még egy ideig (kb még egy hónap), vagy ne erőltessem? Mert hosszútávon, érzelmek nélkül azért nem szeretnék benne ragadni egy kapcsolatban, és őt sem szeretném hülyíteni. Egyelőre tudja, hogy nincsenek komolyabb érzelmeim iránta.
2016. aug. 23. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy még nem vagy szerelmes, az nem gond szerinte. Egy hónap alatt nem alakul azért az ki. Viszont, hogy nem hiányzik, és és nem rázna meg a dolog, ha vége lenne, már kicsit gyanúsabb nekem. Nekem egy hónap után azért már kialakul valamekkora kötődés a másik felé, ha minden stimmel. Lehet, hogy várnék még egy kicsit a helyedben, de ha akkor sincs semmi akkor inkább abbahagynám ezt a kapcsolatot. Ő sem érdemli meg, hogy hitegesd, főleg úgy ha neki mélyebbek az érzelmei. Egyébként ő szerelmes beléd?
2016. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És gondolom lány vagy ugye?
2016. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok, szóval már nem vagyok annyira fiatal, már abban a korban vagyok, amikor idejét érzem valaki mellett megállapodni. Egy lényeges dolgot nem írtam le, mert úgy éreztem, csak hosszan tudnám kifejteni, de megpróbálom röviden összefoglalni. 5 éves távkapcsolatomnak (havi 1 találkozás) lett vége néhány hónapja, és még mindig bennem van az exem, annak ellenére, hogy nem jó ember, soha nem törődött velem úgy, ahogy azt megérdemeltem volna, nem tervezett velem közös jövőt, mindig volt benne egy alapvető ridegség, végigszenvedtem vele ezt a hosszú időszakot, miközben valami miatt (megmagyarázhatatlan okból) nagyon szerettem és ragaszkodtam hozzá. Erről tud a mostani barátom is, az elején letisztáztuk, hogy sajnos még vannak érzéseim bőven a volt párom felé, viszont szükségem van rá, hogy valaki mellett csak úgy jól érezhessem magam, egyelőre kötöttségek nélkül, kicsit elterelje a figyelmem, mert nagyon hamar megzuhannék, ha egyedül kellene lennem.Tehát direkt letisztáztam vele, hogy valószínűleg jelenleg érzelmileg alkalmatlan vagyok egy komoly kapcsolatra. Tudom , hogy ez nem hangzik jól, de úgy éreztem, tényleg erre van szükségem, mert olyan szinten voltam kiborulva a szakítás után még 1 hónappal is, hogy megállás nélkül csak bőgtem, és kattogtam, és valahogy nem akart csillapodni ez az állapot. A mostani fiú sokat segített abban, hogy újra nőnek érezhessem magam, és kicsit kiszakadjak a fájdalmamból. Csak úgy gondolom, túl hirtelen jött ez az egész, és ő nem egy olyan ember, aki ne érdemelné meg, hogy szeressék, és csak pótlék legyen..Lehet, hogy csak akkor jönnék rá, hogy hiányzik, ha nem lenne, nem tudom..Azt látom, hogy ő odavan értem, de nem tudom, szerelmes-e belém. Egy részem azt mondja, megérdemel annyit, h még időt adjak az érzések kialakulásának..a másik részem viszont fél attól, hogy nem alakul ki semmi, és csak neki lesz rosszabb...nem tudom, mit kellene tennem:(
2016. aug. 23. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én most fejezném itt be a dolgot a helyedben. Ez így nagyon nem oké. Amíg nem dolgozod fel az exed elvesztését esélyed sincs normális kapcsolatra. Az hogy más mellett gyógyulsz meg nem túl jó dolog, mert így könnyen fájdalmat okozhatsz neki a végén. Ő csak egy támasz most neked. Ilyen lelki állapotban nem látod a másikat sem olyannak, amilyen. ÉS ha már kigyógyultál az exedből, könnyen jöhet a felismerés, hogy jajj ki ez a fickó itt mellettem. És akkor jön egy újabb szakítás és megint itt vagy ahol most. Ezt nem szabad csinálni, magad és a másik miatt sem. Sokkal jobb ha egyedül vagy összezuhansz, meggyászolod a kapcsolatodat, és mikor rendbe jöttél akkor kezdesz ismerkedni. Addig meg támaszkodj a barátaidra, szeretteidre. De ha rendbe jössz, akkor már szerelemre is lesz esélyed. Így nem sok. És csak fájdalmat okoztok egymásnak.
2016. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Nem teheted meg mással, hogy pótléknak használd az előző emberke feldolgozásához. Ha magadra nem, legalább rá legyél tekintettel és tiszteld ennyire, kérlek.
2016. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek az 5-el
2016. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ez eleve így indult, hogy én ezt a tudomására hoztam, nem vertem át, nem állítottam, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, hanem nyíltan elmondtam neki, hogy egyelőre számomra az a cél, hogy felejtsek, és eltereljem a gondolataimat, és ő ennek tudatában mondta, hogy próbáljuk meg. Ha ő nem lett volna, kb azóta is itthon bőgnék, és arra se lennék képes, hogy bemenjek dolgozni. Kizárólag azért kezdett a figyelemelterelésből más irányba haladni a kapcsolatunk, mert a viselkedésével, a törődésével azt az érzést keltette bennem, hogy érdemes lenne máshogy is megpróbálni. Persze ez nem lett kimondva, csak bennem fogalmazódott meg. Szóval nem akartam én ezzel semmi rosszat, és nem érzem azt, hogy hazudtam volna neki bármeddig is,de most kezdem azt érezni, hogy nem jó ez így.
2016. aug. 23. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy alap vonzalom vagy valami csak van.. Érzed, hogy hiányzik.. Jó vele lenni stb.. Tervezgetsz vele ezt - azt, ha rá gondolsz mosolyogsz, ha vele vagy boldogabb vagy..

Ha egyiket sem érzed, nem hiszem, hogy érdemes várni.. Akkor sajnos nem fogott meg!

2016. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy ezt Te elmondtad neki, de ez kevés. Mert ettől ő még elkezdhet érzelmeket táplálni az irányodba. Annak nem tud gátat szabni. És ha ez nálad nem lesz meg, akkor bizony sérülni fog. Ezeket nem lehet így előre lefektetni. Ha érzed, hogy ő többet érez tényleg hagyd békén. Ő akkor már nem tud racionálisan gondolkozni és már csak a remény miatt is ott lesz melletted mint egy hűséges kis kutya. És nagyon nem egészséges más emberrel gyógyulni. Lehet, hogy társfüggő vagy. Ne félj a fájdalomtól és igen is ki kell bőgni magad. Én amikor szétmentem a párommal zombi voltam. A munkahelyemen előre szoltam a főnökömnek készüljön fel nem leszek toppon. Megértette. Az elején óránként jártam ki a wcre sírni. Aztán ritkult a dolog. De nem menekültem el az érzéseim elől egy másik kapcsolatba, mert az soha nem vezet jóra. Még akkor sem ha megbeszéltétek. Mert ezek a dolgok nem a józan ész síkján mozognak.
2016. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába fektettétek le már az elején ezt a dolgot. Lehet, hogy egy hónap alatt ő már nem is tartja ezt annyira számban, mert az érzelmei átvették az irányítást. És reménykedik, hogy hátha. És Te ezután hiába mondod magadnak, hogy de hát én szóltam. Attól ő még úgy fog érezni ahogy, és ha Te meg nem akkor jön a nagyon kellemetlen és fájdalmas elválás a részéről. Nem rossz szándékból, de árthatsz neki és a lelked legmélyén ezt lehet, hogy Te is tudod.
2016. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!