Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez szerintetek egy elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez szerintetek egy elrontott szerelmi háromszög? Ki mit akarhat itt? Ki a hunyó? A nő játszik?

Figyelt kérdés

Előzmény: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

De röviden öszzefoglalva:

Volt 3 barát S, E és én, majd S feleségül vette L-t akivel 10évig voltak kapcsolatban, házasok 2-3évig esküvő után egy évvel vettek házat egy hegyi faluban a várostól nem messze. S sajnos meghalt 1,5éve. L nagyon összetört, S szülei rátelepedtek, bár S szüleit 30 éve ismerem, L mellé álltam amikor összevesztek. E mindkét oldal pártját fogja, vagy...(ezt majd később kifejtem).

Barátságunk inkább olyan volt mintha fivérek lennénk E erős okos bátty én a középső fiú fele ügyes mint E, S meg a kis öcsike akit a nagyok óvnak. (valóságban a szülei burokban nevelték és L előtt fogalma sem volt az életrőll)

S halála után E járkált fel segíteni L-nek közelebb is lakott, ügyesebb is volt. L falusi lány aki egyetemre jött 100km-re a városba ahol mi a 3an laktunk, én pedig városi fiú vagyok, de sokat voltam falun az ottani dolgokkal is tisztában vagyok. Eleinte még tombolt L-ben a gyász jól kijöttek E vel viszont amikor alább hagyott a fájdalom L megunta E gyakran okoskodó stílusát és nyitott felém, L nek imponált hogy a pártját fogom. Evel ellentétben én csak hívásra mentem. Amíg élt S fele annyira kedveltem L-t mint most-, dúrva kimondani de L a gyász közben, annyit fogyott hogy jó nő lett régen elég duci volt.

Az utóbbi 3 hónapban, sokat emailezünk találkozunk.... L-lel és E-vel elvileg kevesebbet, legalábbis ezt mondja L.

E viszont féltékeny lett rám, ha beszélnek L-lel próbál sározni, pl hogy én fent vagyok (igazából voltam) társkereső oldalakon, (poén L és S még a chat hu oldalon jöttek össze.) stb. Ebből nekem az jön le, hogy nem akarja,hogy köztünk legyen valami, bár idáig én se nagyon akartam. Viszont volt egy (van ahol egy randi sem ilyen tartalmas) nagyon jó együtt töltött napunk L-lel. Hazavittem az édesanyjához azt gondoltam kiteszem és majd érte megyek.... néztem is programot magamnak a környékre. Ehelyett az anyukája a nyakamba borúlt, hát legtöbb exeméknél nem fogadtak olyan szívesen mint ott . Ami kimaradt de lényeges L édesapja szűk éve hosszú betegség után meghalt és akkor még E vitte haza L-t elbúcsúzni. L-nek volt egy mondata, miszerint ha haza állít E-vel az apukája temetésére a falu szájára veszi,hogy még nem telt le a gyász év.

Szóval volt az " anyának bemutatós" találkozó én azelőtt elhatároztam ennyi volt a barátkozósdi, számomra teher hogy minden férfi munkát én végezzek el neki ( pénzt nem lett volna pofám kérni érte, de azért költségem mindig volt,) meg amúgy is jó lenne egy normális kapcsolat abba meg fura ha egy özvegy 30 as nőhöz szaladgálok. Na de akkor és ott jó volt minden, megígértem neki, hogy mivel most lett kész S sírköve segítek sírt rendezni azt hittem, hogy szomorú dolog lesz L részéről... nagyon nem volt igazam, szóval megint jó volt a barátkozósdi.

Voltam olyan hülye, hogy belementem egy közös bográcsozásba L én és E. E tombol állítólag hamarabb szeretne ott lenni mint én.

Persze E ról mindent L mesél el, hogy miket mond rólam stb.

L többször említette más témában, hogy félre vagy egyáltalán nem érzékelem a női jeleket... lehet magára is célzott, csak azt sem értettem:)

Szóval szerintetek L csak bárátkozna hol velem, hol E vel?

E től akart valamit, csak mégse? Tőlem akar valamit? Élvezi hogy 2 pasi is van körülötte( S volt az egyetlen pasija 17 volt mikor összejöttek) L össze akar ugrasztani E vel?

E vel amúgy S nélkűl nem működik a barátkozósdi.

Ja E édesapja is meghalt 2 hónapja, akkor kereste volna L-t de L nem vette fel a telefont (nem szándékosan) 2x.



2023. aug. 25. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Iktasd ki az életedbol őket.


Szívesen. (:

2023. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, nagyon hosszú lett, de így is sok-sok minden kimaradt.

1) E egy világi rendes de félvér, jobban keres mint én, de családja leveszi pénzzel,húgai húgai gyerekei sógrai

2) sokkal inkább hasonlítok, S re mint E. Inkább ikrek vagyunk, mint testvérek előbbi eszme futtatást követve.

3) tudtommal L nem nagyon barátkozik, pár barátnője van egyetemről és a munkahelyéről

4) E és én azért néha beszéünk E furán nyílvánúl meg ha megtudja L-lel találkoztam

2023. aug. 25. 21:32
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 én is ezt terveztem a linkelt kérdésben asszem benne is van, ha nincs a haza vitel, az is lett volna. Így már nem olyan egyszerű.
2023. aug. 25. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:

E levarrna L-t, de L hozzad hiz inkabb

Vagyis a csaj veled szivesen osszejonne de Evel nem.

2023. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt valaki elolvasta???
2023. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5! Hát igen....köszönöm is nekik. Végig gondoltam a folgot és a gondolatok le lettek ìrva.
2023. aug. 25. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
L nek te sanszos hogy kellenél, E viszont nem..
2023. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekesen definiàlod a rövid összefoglalást.

Bár nem olvastam végig, de kb. a lényeg, hogy volt 3 férfi. Az egyik meghalt, a másik kettő meg az özvegyre nyomul.

Ő meg "adja alátok a lovat", mert kell a segítség, de amúgy nem kér belőletek.

A normális az lenne, ha tiszteletben tartanátok elhunyt "barátotok" és annak hátrahagyott feleségét +felajánljátok a támogatást.

2023. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8as! Első 8-10sor lett volna a rövid összefoglalás.

Én nem nyomulok a lányra, sokkal inkább ő rám vagy ránk felváltva.

2023. aug. 26. 10:40
 10/10 Hermitlog válasza:
100%

Kedves kérdező!


Végül, hogyan határoztál?


Mi lett?


A történet alapján inkább te kelessz L-nek.

máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!